Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tapasztalatokra lennék kiváncs...

Tapasztalatokra lennék kiváncsi hogyan csináljátok? Nem fog csökkenni a termelés ha 1 ciciből sokáig nem eszik a baba éjjel, mert az egyikből is jóllakik?

Figyelt kérdés

1-1 etetés alkalmával egy ciciből is jóllakik a babám illetve este minkettőt oda kell adjam neki.

Éjjel alszik a baba 4-5 órákat egyhuzamban, ezért megint jóllakik egy ciciből, mert van ideje a tejnek újratermelődnie. Így viszont a másik cichez nem nyúlunk akár 8-9 órát sem. Nem baj ez? Ettől nem lehet, hogy kevesebb tej fog termelődni, mert sokáig nem eszik belőle a baba? Ti hogyan csináljátok? Sztem már beállt a kereslet-kínálat nálunk, mert már nem is folyik éjjel.


2008. okt. 9. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz semmi gond! A kisfiam lassan 7 hónapos, és még mindig van tejem bőven, annak ellenére, hogy kb. 2,5 hónapos kora óta átalussza az éjszakát. Este 8.30-kor mindkét ciciből eszik, és utána csak reggel 7-8 között eszik újra. Akkor viszont csak az egyik cicit kéri, mert éjszaka annyi tej termelődik. A másik ciciből 11 körül eszik. Tehát az egyikből 10-11 óra elteltével, a másikból, pedig 14-15 óra elteltével eszi, és még mindig van tejem bőven.
2008. okt. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem mindenképp fejd le, legfeljebb marad a hűtőben tarcsiban, de nekem begyulladt, mert csak az egyikből szopizott.

2008. okt. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia! 3,5 hónapos a babám, felváltva szopik. Éjjel 1O kerek órát alszik, tehát az egyik mellemből szinte 13 órát nem szopik. Sose fejtem le egy grammot sem, rábíztam a természetre és csodálatos. nincs semmi gond, neked sem lesz.
2008. okt. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!