Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan vegyem rá a cumisüvegre...

Hogyan vegyem rá a cumisüvegre? Táplálási nehézséggel küzdő, tejallergiás, refluxos 6 hós.

Figyelt kérdés

Kisfiam utálja az evést, nem akar szopni, csak álmában. Cumisüveget kitolja, csak kiskanállal valamennyi tejet eszik, de attól sok levegőt nyel emiatt gyakran visszabukja a tejet.

Kérem csak az válaszoljon, aki tud tippet arra, hogyan tudom rászoktatni a cumisüvegre.


2017. febr. 28. 07:03
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Voltunk több orvosnál, gasztroentorológusnál, kapott savlekötőt, spec.tápszert, én diétázom, nem eszem tejféléket, mégsem jön vissza a babám étvágya. Bébiételektől öklendezik.

Fontos lenne, ha megtanulna cumisüvegből enni, orvosi javaslatra, mert akkor nem nyelne annyi levegőt és nem hányna folyton.

2017. febr. 28. 07:08
 2/20 anonim ***** válasza:
Több féle cumisüveget próbálj ki. Nekünk pl csak a Mamost fogadta el.
2017. febr. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Már vagy 8 féle cumisüvegünk van, MAM is, nem kell az sem. :(
2017. febr. 28. 07:47
 4/20 anonim ***** válasza:
A ferjed probalkozzon.
2017. febr. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Már ezen is túl vagyunk.

Lehet hogy hülyeség és drasztikusnak hangzik, de ha kihagynék egy étkezést, akkor lehet hogy megéhezik annyira, hogy elfogadja a cumisüveget? Vagy csak még türelmetlenebb lenne hozzá? Olyan volt hogy evett, amit kihányt és már nem tudtam újraetetni mert bealudt. Ennek ellenére a következő etetésnel nem fogadta el a cumit csak a kanalat.

2017. febr. 28. 08:19
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jo otlet kihagyni egy etkezest. Ejjel, felalomban, komasan?
2017. febr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Próbáltam, a cicit bekapja, de amint megérzi a cumit azonnal felébred és kiköpi.

Úgy néz ki be kell feküdnünk a kórházba. A főorvosnő azt mondta, ha nem eszik továbbra sem, akkor gyomorszonda.

Ez borzasztó...még a gondolatátol is rosszul vagyok.

2017. febr. 28. 15:03
 8/20 Medvi ***** válasza:
Nagyon-nagyon sajnálom. Ez borzalmas lehet, tudom mit érzel és nem csak úgy mondom. Azért növöget a súlya? Más gond nincs, csak az evés?
2017. márc. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Az első pár hónapban nagyon szépen hízott, amióta csak napi 5-600 ml tejet iszik, azóta igazából stagnál vagy minimálisan gyarapszik csak.

Több, mint 13 órája nem evett tegnap este óta és képes volt most pár korty cici után bealudni. Itt fejem a maradékot, mert tele van, vagyis nem a tej mennyiségével van baj.

Egyébként jó kedvű, aktív, érdeklődő baba, csak az evés nem megy neki. Egyszerűen nincs éhségérzete.

2017. márc. 2. 08:06
 10/20 anonim ***** válasza:
Friss levegon mennyit vagytok?
2017. márc. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!