Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van eselyem a normalis szoptat...

Van eselyem a normalis szoptatasra, ha a 3 napos babam mar kapott tapszert? 3 napja szultem.2 napig egy csepp tejem sem volt. A babat hiaba rakom cicire nem szopizik. A babam besargult, igy kenytelen voltam elfogadni a tapszert.

Figyelt kérdés
Hiaba probalkoztam, nem szopizott, mivel nem jott belole semmi, lattam h turelmetlen emiatt. Mellszivoval stimulalom, hogy beinduljon a tej termeles. Ma mar 5 ml-ert sikerult lefejnem.Van eselyem h ravegyem a babam a normalis szopizasra?
2017. márc. 29. 18:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A szopis tanácsadó valóban nem ártana. Valszeg meg is nyugtatna picit.
2017. márc. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

hogy a bánatba ne lenne?

Mi 1 hétig voltunk kórházban, ez alatt végig kapott tápszert. Próbálkoztunk, de nem akart cicizni, (amikor akart, nem volt tej, amikor 4. napon beindult, akkor meg már nem akart), én meg sírva vittem a gyereket az újszülöttre, hogy adjanak neki enni, mert éhen hal :( :D

első éjjel otthon is kétségbeesve bekevertem a tápszert (bakker, hajnal 2-kor leírást olvasni... forralja fel a viezet, majd hűtse vissza 60 fokosra... mivan?), miközben végig a csecsen lógott... reggelre fogyott 30-at, a tápszert kiöntöttem, a mérleget visszaadtam...

1 hét múlva 3 perc alatt már 110-et szopizott, és amikor felemeltem, orrán-száján folyt vissza a felesleg.

13 hónapos koráig cicizett.


nem ördögtől való sem a tápszer, sem a cumisüveg, sem a cumi.

nem lesz semmi gond a cicizéssel... de ha véletlen nem jön össze, akkor sem dől össze a világ. nem a szoptatás a jó anyaság mércéje.

2017. márc. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ne add fel kedves kérdező!Az én drága 4 hónapos kisfiammal is 4 napig szenvedtünk a kórházba hogy rákapjon a cicimre..Ma már olyan ügyes,hogy az hihetetlen..Kitartást!Nekem úgy segítettek kórházba,hogy tápszer rácsepintették mellemre..Sok sikert!
2017. márc. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Na, valami véranya jól lepontozott, amiért azt mertem írni, hogy szerencsén is múlhat, hogy tudsz-e szoptatni, vagy sem.

Kívánom, hogy élje csak át azt, amit én az első két hónapban.

2017. márc. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Eltelt par nap es szerencsere mar egesz jol megy a szoptatas. Nem mondom h mindig zokkenomentes, de fejlodunk :) En sem gondolom, h a tapszer "ordogtol valo". Meg nekunk is szuksegunk van ra hozzataplalas miatt. De szerintem lassan elhagyhatjuk :)
2017. ápr. 1. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!