Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért baj, ha fekve szoptatok?...

Miért baj, ha fekve szoptatok? Mi káros hatása lehet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Semmi.Ha neked és a babának is jó,akkor szoptass úgy. Én is mindeg fekve szoptattam,mert nekem az volt a kényelmes.
2010. máj. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Miért lenne baj? Sokan csak fekve tudnak szoptatni, csak annyi hatása van, hogy esetleg nem fájdul meg a hátad.
2010. máj. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Káros hatás szerintem sincs.

Az elején én is fekve szoptattam, de sokszor elaludtam közben és arra ébredtem, hogy a pici mellettem van és nincs betakarva sem.

Később többször adódik olyan helyzet, hogy nincs lehetőséged fekve megszoptatni. Én is hozzá vagyok szokva a szoptatós párnához, de azt sem vihetem mindig magammal vendégségbe, kirándulni, orvoshoz stb...

Szerintem jobb ha azért kicsit gyakoroljátok, ha a karodban van.

2010. máj. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. máj. 13. 12:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
max. elzsibbadhat a karod, vagy elalhatsz (én ezek miatt szoptatok ülve)
2010. máj. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem folyton elzsibbad a karom, és olyan a könyökömön a bőr, mint egy rinocéroszé:) de ha csak tehetem, fekve szoptatok, nekem ülve abszolút nem kényelmes.
2010. máj. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A kislányomat fekve szoptattam én is, sokkal kényelmesebb volt, éjszaka főleg, viszont annyi hátránya volt a dolognak, hogyha elmentünk valahova, akkor elég nehéz volt megoldani a dolgot. Most a 3. babámat ülve szoptatom, hát fészkelődök is rendesen, sokszor nagyon kényelmetlen. Viszont mivel elég menő-manó család vagyunk, most bárhol meg tudom szoptatni a kisfiamat.
2010. máj. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is fekve szoptatok! Semmi rossz vagy káros hatását nem tapasztaltam!

10 hós kisfiú anyukája.

2010. máj. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ!
2010. máj. 14. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!