Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellgyulladás! Szedem az...

Mellgyulladás! Szedem az antibiotikumot. Ha nem romlik az állapotom, akkor várhatok javulást?

Figyelt kérdés
3.gyermekem 9 hetes. Vasárnap du -ra 40 fokos lázam lett, akkor kezdtem az antibiotikumot. Seb is van a bimbómon, tehát lehet, h fertőzés. Viszont a bimbóudvarban nagy csomók vannak, a baba bekapni se tudja, bár a seb miatt nem is kaphatja most meg. 20-30-akat tudok csak fejni. Tejleadó voltam első gyereknél, akkor megtanultam kifejni az utolsó cseppig a tejet. De most nem indul meg, gondolom több van benne, mint 20. A piros folt megvan, alig szúrkál a mellem, de ha hozzáérek persze fáj... Mit várhatok, fog javulni? Meleg vízbe áztattam, masszíroztam... Hideggel még nem borogattam, mert szinte sehol nem ajánlották, de már gondolkodom rajta. Köszönöm annak, aki válaszol.

#antibiotikum #láz #mellgyulladás #szoptatás fájdalom
2017. ápr. 25. 10:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nincs konkrét csomó, hanem a bimbóudvarban vannak csomók, oké, annak nevezem, de már kimaszíroztam és mégis ott van, nem értem ezt az egészet, csak az lenne a magyarázat, ha bacitól gyulladt be. Mert mitők lett duzzadt, s sok csomó? Fura, na..
2017. ápr. 25. 17:41
 12/13 A kérdező kommentje:
További kérdésem lenne. Egy hétig szedtem az antibiotikumot, elfogyott, másnap előjött a "sima" mellgyulladás. Duzzadt tejcsatorna, ami nem ürül kb. 2 napja. Meleg vízben áztatom, masszírozom, fejem s a baba is szívja, mégis megmarad. Meddig "normális" ez?
2017. máj. 2. 11:46
 13/13 anonim ***** válasza:
Én már megkérdeznék egy hozzá értőt! Szoptatási tanácsadó, vagy sok helyen a védőnő is tud segíteni.
2017. máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!