Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatnátok-e a testvéreteket?

Szoptatnátok-e a testvéreteket?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk nagy korkülönbség lenne és épp lenne saját gyereketek is mikor születik.

2017. jún. 11. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Nem!

Ha az anyjának (anyánknak) nem nincs teje, csak összezavarnám vele a picit, mellesleg lehet nem is tudna szopizni.

Ha meg van akkor miért szoptatnám én ?!

2017. jún. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Ha mondjuk tragédia történne anyámmal, igen. Vagy ha a testvérem pl. koraszülött lenne és számítanak rám, vinnék rendszeresen lefejt tejet. De azt nem tudom elképzelni, hogy anyámmal közös háztartásban vagyunk, én szoptatom a gyerekét, és ne vesznénk össze azon, mikor mit és hogyan és melyik kié... Akkor inkább a tápszerre szavazok.
2017. jún. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha abból indulok ki, hogy a sajátomnak se volt elég, akkor nem.
2017. jún. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Ha nekem lenne bőven, anyámnak meg nem, akkor igen.
2017. jún. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem, de lefejt tejet szívesen adnék.

Nem tudom elképzelni, hogy másik babát szoptassak.

2017. jún. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Semmiképpen!

Max lefejt tejet adnék

2017. jún. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Ha pl anyának el kell mennie valahová és én vigyáznék akicsire igen,hisz lehet épp megéhezik,miért ne adnék neki???Tesom gyerekét is megetetem ha éhes mikor nálunk van(enyém másfél éves ,övéké egy éves)
2017. jún. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Miért 0-t ér a válaszom?hisz a kérdésre válaszoltam...
2017. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12%
Nem, ha van többlet lefejt anyatejet szívesen adnék.
2017. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
A kulcsszavaid között szereplő Arany János testvérei sorra meghaltak csecsemő ill. kisgyermek korukban, jó páran "sínlődésben", így gondolom, élet-halál kérdése volt, hogy őt tudta szoptatni a nővére. Ilyen esetben nem hiszem, hogy bárki kicsit is jóérzésű szoptatós nő ne próbálná meg a plusz gyerek etetését, de a tápszerek, segélyek és úgy-ahogy működő magyar gyermekvédelmi háló világában azért elég nehéz beleképzelni magunkat, ma miképp állhatna ez elő.
2017. jún. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!