Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás során elvonultatok...

Szoptatás során elvonultatok vagy a nagyobb gyermekeitek előtt szoptattatok?

Figyelt kérdés

Soha nem tudtam nagyközönség előtt szoptatni. (persze ez alól a férjem kivétel) Általában külön mentem, nyugalomban megszoptattam. Viszont most elég nagy a korkülönbség a nagyobbak és a kicsi közt, és nem tudom mi lenne a megfelelő.

6 és 8 éves fiúkról van szó.


2017. jún. 20. 09:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

A gyerekeim elott siman.

8, 14, 17 evesek.

2017. jún. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

A gyerekek előtt szoptatok. Nálunk nem tabu a meztelenség, bár nem rohangálunk egymás előtt pucéran.

Eleinte nézték is, hogy milyen cuki közben a kistesó. Most már annyira nem érdekes.

Növekedési ugrásnál, mikor maratoni szopik vannak, akkor pl. kártyázok vagy filmezek velük szopi közben. Nem lehet nekik azt mondani, hogy anya most szoptat, a következő két-három napban hagyjanak minket. Nekik is szükségük van rám.


Az "intim elbújás" nem kivitelezhető.

2017. jún. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%

Nem vonulnék el, csak ha a társaság konkrétan idegesít.

Az egyszem gyerekemmel sem vonultam el, pedig nem csak vérrokonaim voltak jelen.

2017. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem lett volna megoldható az elvonulás. Esti mese közben is mindig szoptattam.
2017. jún. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
az én kislányom 2,5 éves volt mikor megszületett a kisöccse. előtte szoptattam nem is gondoltam hogy elbújjak,eleinte nézett, aztán rendszerint elővette a babáját és ő is "megszoptatta" azt. :)
2017. jún. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Amikor ők voltak kicsik én sem vonultam külön, egymás mellett voltak végig, viszont mára már nagyfiúk lettek, nem tudom ez nem lenne-e kellemetlen nekik.

2017. jún. 20. 12:03
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom valószínűnek, hogy kellemetlen nekik, de szerintem akár meg is kérdezheted tőlük.
2017. jún. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%

A 40 eves batyjam elott is siman szoptattam.

Ezt nem ugy kell kepzelni, hogy szemben ult velem es bamult en meg felmezten, hanem csaladi tarsasag, batyjam es csaladja, hugom, anyukam. En meg szoptatos poloban.

2017. jún. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy hosszabb távon kivitelezhető, hogy sose lássanak szoptatni, így jobb, ha az elejétől természetesen kezeled ezt (mert az is ;) ). Meg fogják érteni, hogy a kistesójuknak most ez a szükséglete. Ha őket zavarja, már elég bagyok ahhoz, hogy ők menjenek el (másik szobába stb).
2017. jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
hát nem szoptatnék senki előtt, max a párom előtt :o
2017. jún. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!