Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti odaadnátok más anyatejét a...

Ti odaadnátok más anyatejét a babátoknak?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel 5 nap különbséggel szültem. Sajnos nekem nem indult be a tejem bármit csináltam, neki viszont rengeteg van. Lassan egy hónaposak a babáink, és meghívtuk őt magunkhoz, mert bár a szüleim sokat segítenek, de nagyon régimódiak, és én örülnék ha valaki lenne velem aki modernebb gondolkodású. Neki már nem első baba, így van tapasztalata, és szívesen jön,és miután neki rengeteg teje van, felajánlotta, hogy amíg itt lesznek 3 hétig, addig szívesen ad tejet az én babámnak is, hiszen az anyatejben sok hasznos dolog van ami a tápszerben nincs, vagy nem olyan jól hasznosuló. Természetesen tudom, hogy pusztán jóindulat vezérli, ezért komolyan elgondolkodtam rajta, csak nem tudom, hogy ez jó e a babának?
2017. jún. 26. 17:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
37%
Igen. Persze, ha nekem nem lenne, neki meg igen, ráadásul nem is egy idegen, és szívesen segít. Naná, hogy jobb, mint a tápszer.
2017. jún. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
56%
Semmivel nem jobb, mint a tápszer, viszont meg is betegedhet tőle.
2017. jún. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Mivel nincs bevizsgálva és csak 3 hét lenne az egész. Értelmetlen kockázat. Tápszeren ugyan úgy felfog nőni.
2017. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Semmilyen betegsége nincs, és gyógyszereket sem szed. Még átgondolom, és beszélek a védőnővel is.

Köszönöm, hogy leírtátok a véleményeteket!

2017. jún. 26. 19:39
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Nehéz kérdés... én nehezen bírnám a gondolatot. Annak ellenére, hogy más babájának én is szívesen adnék.
2017. jún. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
5%
A tápszernél ez is jobb. A kutyámat, macskámat, sőt még a csirkéinket is megtisztelem természetes táplálékkal táp helyett. Akkor gyerekemnek miért adnék mesterséges sz@rt ? Felénk amúgyis egészséges emberek vannak, akik saját kerti bio zöldségen és gyümölcsön, nem bolti húson élnek. Nem szednek minden apróságra gyógyszert. Nagyon ritkán vesznek be vitamin tablettát is, mivel igazi növényekkel viszik ezeket be. Egy szó mint száz, nem "tápos magyarok".
2017. jún. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
51%
Utolso valaszolo, te mi vagy? Magyarul irkalo pirez?
2017. jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
49%
szerintem, így, hogy ismered, miért ne? Az én lányom a tesóm tejét kapta, neki rengeteg volt és már nem fért a hűtőbe, nekem meg már elfogyott, így jó volt még egy kis immunerősítésre
2017. jún. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
38%
Én simán adnám neki, ezen ne is gondolkozzál.
2017. jún. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindnekinek! Ma beszéltem a védőnővel, és a gyerekorvossal is, és ők azt mondták, ha semmilYen betegsége nincs, akkor nyugodtan adjam a tejét a lánYomnak míg itt lesznek, mert sok hasznos dolog van benne, ami sokat számít, még ilyen kis mennyiségben is.
2017. jún. 27. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!