Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Azoknak a véleménye, tapasztal...

Azoknak a véleménye, tapasztalata érdekelne, akik szoptatás alatt (hozzátáplálás előtt vagy után) bevállaltak egy bulit,1dl bornál több kíséretében. Valamint hogy viselte a baba, hogy másnap csak cumisüvegből kapott tejcsit?

Figyelt kérdés

2017. jún. 27. 10:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
28%

Igen, kérdező, mindenki álszent, aki előre nem tervezi meg, hogy legalább 1, de inkább két üveg bort iszik meg szoptatós anyaként, mert ez ennyire fontos neki.


Nem, szivike. Az énidő, a lazulás, a buli SEMMIKÉPP nem jelenti 1-2 üveg bor előre megtervezett bevedelését szoptatós anyaként. Az valami egészen mást jelent.


Üdv,

valaki, akinek nem központi kérdés 1-2 üveg bor megivásának megszervezése


(Fogyasztok alkoholt. Bulizni is járok. De nem vedelek, mint a gödény, szoptatás alatt pláne nem, és erre nem SZERVEZKEDEK ELŐRE.)

2017. jún. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
60%
Ha iszol, akár 1dcl bort is, akkor már ne szoptass. Igyekezz úgy megoldani, hogy alvás előtt szopi, és aztán iszol pár pohár bort.
2017. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm a választ! Azt tudom, hogy a kevés alkohol is bekerül a tejbe, ezért én ha innék egyáltalán nem szoptatnék, amíg ki nem megy a vérből teljesen...addig természetesen fejnék, a baba pedig a korábban lefejt tejet kapná meg.

Engem az érdekelt volna, hogy egy szoptatott baba hogyan viseli, ha egy napig csak cumisüvegből kap tejet? (A cumizavar nem jelent veszélyt, mivel szokott cumisüvegből kapni tejet néhány naponta egyszer-egyszer.)

2017. júl. 4. 13:43
 24/25 anonim ***** válasza:
Az én fiam anyatejes volt, néha próbálkoztam cumisüveggel a lefejt tejet pótlásnak odaadni, de sosem fogadta el. Sírt, és a mellemből kérte a tejet.
2017. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja! En is szoptatok 5 honapja, mult heten voltam bulizni eloszor terhesseg es szules ota a parommal, ugy ereztem, rank fert. Egy napig fejtem, aztan kiontottem a tejet nincs semmi gond nem tervezek rendszett :)
2017. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!