Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan lehet majd leszoktatni...

Hogyan lehet majd leszoktatni arròl, hogy cicin aludjon el?

Figyelt kérdés
5 hòs, s lassan majd kezdjük a hozzàtàplàlàst! Nappal s persze èjjel is csakis kizàròlag cicin hajlandò elaludni. Ha nem ìgy törtènik òràkat kèpes sírni,vagy szinte egész nap èbren lenni!
2017. júl. 2. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Semmi baj ezzel. Meg pici.
2017. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Most már nehezen. Nem kellett volna rászoktatni.
2017. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Szia!

Az enyém 6 hós múlt ugyanígy alszik csak el,már eszik mindent amit ehet ennyi idősen mégis igényli de nem csak elalvàskor.Èn attol félek mi lessz vele ha egyszer nem lessz tej mert nagyon cici függő

2017. júl. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Semmi baj nincs ezzel. Mégis hogy aludjon el egy ilyen kis csöppség? Szüksége van az anyukája közelségére, és ez így van rendjén. Előbb- utóbb magától leszokik róla(d). Addig meg élvezd a hozzád simuló aprócska, puha testet.
2017. júl. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Ő nagyon jól tudja, hogy mire van szüksége!

Ha el fog tudni aludni cici nélkül, akkor megteszi, hidd el!

Nálunk mindhárom gyereknél úgy kezdődött, hogy szopi után nem aludt el. Még rágcsálta a kis kezét, szopogatta (komforszopi, cicit már nem kért), és simogatrtam a pociját, ő meg engem. Egy pár perc alatt elaludt. Ez az összebújós megoldás kellett neki később is, amíg nem értette meg a meséket. Akkor is először összebújva olvastam. Utána ott lehetett hagyni, és magától elaludt egy plüssállattal.

Ne aggódj, egy gyerek se indult még iskolába úgy, hogy este cicin alszik el! Mindegyik leszokik róla!

2017. júl. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!