Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés után, a kórházban...

Szülés után, a kórházban töltöt napok alatt miket ettetek?

Figyelt kérdés
Anyukám főzne, behozzák, csak mondjam meg, mit kérek. Adnátok ötleteket? Nem tejszaporító ételekre gondolok, hanem ami nem okoz hasfájást.
2017. júl. 4. 19:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%

Èn utálom az ilyen bevitt dolgokat... AZt ettem amit adtak, habár nálunk volt kiskonyha ahol egésznap volt tea és víz, így ionni sem kértem be.


Amire figyelj, hogy semmi citrusfélét nem szabad inni, még ilyen multivitamin üditöt sem amiben citrusféle van. Ez indenképpen a tejeden átmegy az elsö pár hétben, és a gyereknek iszonyat hasfájást és kipirosodást okoz.


Semmi olyat ne egyél ami puffaszt. Mást mindent ehetsz.

2017. júl. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
3 éve szültem, akkor nem készültem ilyesmivel, azt ettem, amit adtak, és kábé majd éhen haltam.A tiltólistákat ismerem, de most arra kértem konkrét példákat, hogy ti mit ettetek.
2017. júl. 4. 19:50
 3/21 anonim ***** válasza:
59%

Ne haragudj de nem tudod mit szeretsz??

Miert nem azt kersz, amit szeretsz? Miert azt amit netes Gizi szeret?

Ha a tiltolistat ismered es sajat izlesedet is, komolyan szukseged van tanacsra hogy felnott nokent mit is akarsz majd enni????

2017. júl. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
47%
Én kifejezetten meg voltam elégedve kórházi étellel, szóval én nem kértem be semmit. Ha mégis hoztak valamit, akkor sem fogyott el. Plusz nekem étvágyam sem volt, mert altatásban császároztak. Még sok volt a kórházi kaja is. Amit külön ettem az zabkeksz volt. Plusz jó sok pirosgyümölcsös rostos, na abból 3 nap alatt elfogyott 7 dobozzal.
2017. júl. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
20:16-os nagyon kiborultál a kérdésemtől? Vagy csak az a tipikus idióta vagy, aki azért jár a gyakorira, hogy levezesse a napi stresszt? Ha nem akarsz a KÉRDÉSRE válaszolni, akkor ne tedd. És nem tanácsot kértem, hanem ötleteket/példákat.
2017. júl. 4. 20:32
 6/21 anonim ***** válasza:
57%

Kb semmit, nem volt étvágyam semmi császár után, lehet ezért is indult be nehezen a tejem de rosszul voltam az ételtől. Falatoztam szendvicseket főleg, mikor hazaértünk megjött az étvágyam ,mamák hoztak húslevest/házias ételeket.

Kórházba is hoztak de szégyen de nem tudtam megenni, sőt a kórházi kosztot sem .

2017. júl. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A zabkeksz jó ötlet, és a húsleves is. Köszi! Úgy látom többeknél jellemző, hogy nem volt étvágyuk, de ez nem szégyen, hogy nem tudtál enni, kedves utolsó válaszoló :)Én nem vagyok nagyevő, viszont ha nem eszek, nagyon rosszul vagyok.
2017. júl. 4. 20:56
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

Csaszarral szultem es mindketszer konnyu kajákat hoztak a szuleim. Iszonyu volt ott a korhazi étel..


Kekszet kertem, joghurtot, főzeléket rantotr hussal

2017. júl. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
35%
A műtőasztalon majd meg bolondultam a sajtburgerért, hát nevettek is rajtam rendesen. Másnap Megkaptam, nem kellett volna😁 Valami könnyűt amiben nincs saláta
2017. júl. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%

császáros voltam, sose felejtem el, hogy az én 'pépes' címkéjű ebédem pépesített tökfőzelék volt, a velem szemben ebédelő kismama 'diétás-pépes' menüje meg tökfőzelék pörkölttel :D


na de témához visszatérve, rengeteg gyümölcsöt hoztak nekem, barackot, szőlőt, aztán madártej, húsleves, spagetti. Amúgy sem vagyok az a nagy főtt étel evő. Ja, barátok hoztak sajtburgert, az kifejezetten jól esett :) Meg persze joghurt, csoki, ilyesmi... egy nagy szatyorral hagytam a csecsemősöknek, mert nem tudtam megenni, hazacipelni meg nem akartam.

Meg persze sok rostos üdítő

2017. júl. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!