Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nektek mi a véleményetek hogy...

Nektek mi a véleményetek hogy az anya nyilvánosan szoptat?

Figyelt kérdés

Ma láttam egy nőt a Budapesti Plázában hogy elővette a cicit el sem takarta a cicit és úgy szoptatott


Nektek mi a véleményetek erről a jelenségről ?



2017. júl. 8. 13:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
87%

Nincs róla véleményem, mivel én még soha nem láttam a pláza közepén cicit előkapva szoptató anyát. Soha.

Pedig a gyakorit olvasva néha az az érzésem, hogy ez ilyen tömeges jelenség lehet. (És tíz gyerekből kilenc védekezés mellett sikerül....)


Gondolom itt a hétvége, unatkozol, és megint összeugrasztod a jónépet, szokás szerint. Ezt a részét viszont már rohadtul unom, és megvan róla a véleményem is.

2017. júl. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
78%
nincs vele bajom, teljesen normális. de próbálja azt minél kulturáltabban csinálni. ha nem is megy egy eldugottabb részre, mert barátnőkkel kávézgat, legalább letakarni magukat egy textil pelussal (egy babás anyukánál 95% hogy egy mindig van) és kész. valszeg az arra járók 90% tudni fogja hogy mi zajlik a kendő alatt de még sem látják.
2017. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
az árkádban már 2 van,csak senki nem tudja,a másik mindig tök üres,az új részen van.
2017. júl. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
93%

Én szoptattam vonaton, ablakmelleti ülésen egyedül. AA kosaras mellel, semmivel nem takartam magam, mert semmi nem látszott.


A cuppantásokat viszont hallották és hátranéztek páran.


Ha olyan melle van valakinek, amit elő kell venni, az kicsit furcsa, de nem nézem meg. Nyilván nem magamutogatásból szoptat, hanem szükségből. Mondjuk én a rövidnadrágokat sem magamutogatásnak élem meg, szerintem kényelem miatt hordják.


Amíg mellbimbót és nemiszervet nem látok, addig nem zavar semmi. A mellből pont annyi látszik, mint egy kivágott felsőben, a tény maga meg nem zavar, hogy egy gyerek épp egy mellbimbóból eszik.

2017. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
51%
Engem meg zavar maga a tény. De ha véletlenül meglátom nem ezen fogok egész nap töprengeni. Továbbsétálok, és 2 perc múlva nem is emlékszem.
2017. júl. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
27%
#14, akiket én láttam, azoknak mindnek kb akkora bimbója volt mint a gyerek feje, így elég látványos volt. De plázában amúgy én se láttam még, csak utcán.
2017. júl. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Én ma utaztam a 4-es villamoson és a 2-es metrón, elég sok elővett cicit láttam. A plakátokról, reklámokról nem beszélve. Egy szoptatós nő már fel sem tűnik ennyi mell között.
2017. júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 jafnrétti ***** válasza:
100%
Semmi különös, én is szoptattam már sok helyen. Éhes a gyerek, kap cicit, ennyi. Nekem ebben semmi intim nincs, mivel egy minden napos, naponta sokszor ismétlődő dologról van szó. Igény szerint szoptattam a fiam, nem lehetett előre kiszámítani, hogy mikor lesz éhes (szomjas, pláne nyáron), mégse ülhettünk otthon hónapokon át, főleg, hogy nagyobb testvére is van.
2017. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
0%

Millió és egy dolog van, ami természetes az emberi életben. Durva de igaz, tampont se cserél senki pláza közepén, pedig az is természetes dolog :-)

Szóval az ilyen fajta természetességet nem csípem.


A 2-esnek meg üzenem, hogy senki nem élvezkedik egy szoptató nő mellét látva (sztem), vagyis ha nem teszed akkor ne ezért ne tedd :-)

2017. júl. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%
jafnrétti, kár hogy csak magadra gondolsz. Neked lehet, hogy nem intim, de lehet, hogy más annak tartja és nem szeretné látni. Kifogás az mindig van, csak azt nem értem akkor mások miért tudják megoldani?
2017. júl. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!