Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek ha az anya...

Mi a véleményetek ha az anya nyilvánosan szoptat?

Figyelt kérdés

Velem tegnap fordult ilyen elő, hogy Debreceni fórumban kirakja az anya a mellét és már szoptat is.


Nektek mi a véleményetek ha ilyet láttok?



2017. jún. 14. 09:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/146 anonim ***** válasza:
64%
Pont az a véleményem, mint ha egy felnőtt embert látok enni nyilvános helyen.
2017. jún. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/146 anonim ***** válasza:
65%

Basszus.

Semmi.


Egy szoptatás alatt kevesebb látszik a mellből, mint egy átlagos fehérneműreklámban vagy strandon.


Plusz minden random filmben ugrálnak a női mellek.


Aki ezek mellett egy kisgyermek táplálása miatt kiakad, az anyáról negatív véleményt formál, aki a csecsemőjét táplálja, azaz a legszentebb kötelességét teljesíti, az egy idióta barom.


Akinek szexuális felhangot is hoz ez az életébe, az egy frusztrált, perverz idióta barom.


Egyéb kérdés?

2017. jún. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/146 anonim ***** válasza:
50%

Szerencsere 15 eve elkoltoztem errol a balkanrol, normalis, elheto, nyugati orszagba ahol a nyilvanos szoptatas teljesen normalis dolog.

Nem ilyen ostobak es sotetek emberek.

2017. jún. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/146 anonim ***** válasza:
71%
Az a véleményem, hogy éhes lehetett a babája. És hogy irigylem, mert az enyém sajnos tápszeres lett, és nincs ilyen könnyű dolgom ha nem vagyunk itthon és megéhezik.
2017. jún. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/146 anonim ***** válasza:
74%
Az, hogy éhes a gyerek és az anyja megeteti. Sose fogom megérteni, hogy ez miért tabutéma még mindig.
2017. jún. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/146 anonim ***** válasza:
80%
Az, hogy mindenki foglalkozzon a saját dolgával. Mert az jobb lenne szerinted, hogyha hagyná sírni a gyereket, mert éhes?
2017. jún. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/146 anonim ***** válasza:
59%

Akkor én leszek az egyetlen "ellentábor". A baba etetésével semmi gond. A nyilvános mellmutogatással már igen.

Értem én, hogy abban van a táplálék, na de azért az egy női mell.


Nem vagyok a nyilvános etetés ellen, de lehet azt diszkréten is tenni.


A kérdésből nem derült ki pontosan, hogy hogyan is történt a dolog.


SZerintem lehet nyilvánosan etetni, de a minimum, hogy a nő eltakarja a mellét.

[link]

Amennyiben így teszi, semmi kivetnivaló nincs benne.

[link] #tbm=isch&q=nyilv%C3%A1nos+szoptat%C3%A1s&imgrc=_UnmXCDr81vJpM:

De ha így, az szerintem visszataszító. A gyereknek táplálék, az idegeneknek meg egy női mell....

2017. jún. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/146 anonim ***** válasza:
45%

#7

Egy gyermeke etetésére készülő vagy azt etető anyát megbámulni undorító, nem illő és alpári dolog.

2017. jún. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/146 anonim ***** válasza:
41%

Mármint mi történt veled tegnap?

Mert az, hogy a baba éhes (vagy ebben a melegben szomjas!) és az anyja szoptatta, az nem veled történik.


Közben valószínűleg elmentél még 50 felnőtt és gyerek mellett, aki nyilvános helyen evett, ivott, vagy fagyit nyalt. Lécci sorold már fel őket is, mert annyira kíváncsiak vagyunk rá!

2017. jún. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/146 anonim ***** válasza:
74%

A szoptatott gyermek védett helyzetben van, az állapotos nő, a sérült ember, az öregek is. Ők élveznek prioritást.


Az öregeket is segítjük (elsőbbségi üléssel pl), a sérülteket is, a kismamákat is előre engedjük a sorban vagy nem engedjük őket emelni.


Ha egy karon ülő csecsemő éhes, akkor az a prioritás, hogy eszik. A társadalom nem karon ülő tagjainak megvan az a KÖTELESSÉGE, hogy ebben ne háborgassák, valamint LEHETŐSÉGE, hogy elfordítsák a fejüket.


Ennyi az ügy. Szoptató édesanyát jól megbámulni meg nem ildomos. Létezik az a szög, amiből látszik a mell, és nem is minden gyerek bírja a kendőt maga fölött.


Te, mint kényes gyomrú felnőtt, aki szó nélkül viseli a filmekben a lóbálózó cickókat, kisebb sérülést szenvedsz, ha egy pillanatra meglátsz egy darabot egy szoptató anya melléből, mint az a pár hónapos gyermek, amelyik nem jut táplálékhoz vagy folyadékoz időben.


Ennyi.

2017. jún. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!