Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nektek mi a véleményetek hogy...

Nektek mi a véleményetek hogy az anya nyilvánosan szoptat?

Figyelt kérdés

Ma láttam egy nőt a Budapesti Plázában hogy elővette a cicit el sem takarta a cicit és úgy szoptatott


Nektek mi a véleményetek erről a jelenségről ?



2017. júl. 8. 13:27
1 2 3
 21/29 jafnrétti ***** válasza:
100%
Nem magamra gondolok, hanem a gyerekeimre :D Kifogás? Mire kéne kifogás? Nem is értem, min problémázol. Ha valaki szégyellős, nem kötelező nyilvános helyen szoptatni, de nehogy már az legyen a probléma, hogy én megetettem a kisebbik gyerekemet, miközben a nagyobbikat nem aszaltam otthon egész nyári szünetben :D Ha a létezésünkel megbotránkoztatunk másokat, az inkább azokról szól, akiknek ez zavaró. Akinek álmatlan éjszakát okoz egy szoptató nő látványa, azzal valami gond lehet. Nem kell megbámulni, és meg van oldva a probléma.
2017. júl. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
Oké, akkor majd ha a csöves nekiáll szarni tőled 5 méterre, ne legyen egy szavad sem, sétálj tovább, ne bámuld, hisz ez természetes. :)
2017. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
22-es majd ha a házad előtt szaró csövest kell elkergetned, azt kívánod, bárcsak inkább csak egy szoptató anya lett volna. Komolyan nem értem, miért jön elő minden szoptatással kapcsolatos téma alatt a szarás. Neked tényleg a kettő ugyanolyan gusztustalan?
2017. júl. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
az utcán hugyozás-szarás az szabálysértés,a szoptatás nem.
2017. júl. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 jafnrétti ***** válasza:
Érdekes dolog a szoptatást a szaráshoz hasonlítani, de rólad árul el sokat, ha ezek között te párhuzamot tudsz vonni.
2017. júl. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
ezt most nekem írtad?
2017. júl. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 jafnrétti ***** válasza:
A 22-es válaszoló hozta be a képbe a szarás témát, arra reagáltam :)
2017. júl. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Én sem értem, mi abban a megbotránkoztató, hogy a nők egyszer végre ara használják a melleiket, amire egyébként is valók. Érdekes módon a monokinizés nem botránkoztatja meg ezt a sok álszentet....


A csecsemőnek pedig néhány óránként ennie KELL. Akkor is, ha az anyukáját történetesen egész napra a városba, emberek közé kényszerítik a kötelezettségei. És senkit sem érdekel, hogyan oldja meg.


Amúgy szerintem például kifejezetten aranyosak a kisbabájukkal. Persze ízlés(ficam) kérdése, ki mit tart aranyosnak avagy undorítónak.


A "sz@rónak" üzenem, hogy nyilvános WC mindenhol van, nyilvános szoptatószoba csak mutatóban egy-két forradalmian előrelátó, különösen empatikus emberek által üzemeltetett, gyerekbarát helyen.

2017. júl. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

És ha most az következik, hogy akkor menjen a kismama a nyilvános WC-be szoptatni:

Kicsit gondoljunk bele, ha olyan bolygón élnénk, ahol társadalmilag nem lenne elfogadott, hogy felnőttek nyilvánosan egyenek, viszont 1-2 óránként MUSZÁJ lenne ennünk (pld valamilyen betegség miatt,) mit éreznénk, ha folyton azt kapnánk, hogy "akkor menj zabálni egy nyilvános vécébe, ne a másik pofájába hamburgerezz bele mert az undorító"? Megfelelő megoldás lenne ott enni, ahol más sz@rik?

2017. júl. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!