Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lefogtok hurrogni de mi az a...

Lefogtok hurrogni de mi az a szoptatós párna?

Figyelt kérdés
Olyan sokszor hallom/ látom.. de mibe kulonbozik? Mire jó? Hogyan kell használni? Első babás vagyok, soha sem hallottam h mire kell!!
2017. júl. 18. 20:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%

A világ második legjobb találmánya az orszi-porszi után! :)

"U" alaku párnám volt, szülés előtt segített az alvásban, aztán a szoptatásban, később mikor már tudott ülni a babám simán köré raktam, és ott üldögélt, mint egy királylány.

2017. júl. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
14%
Én egyik gyereknél se használtam semmire. Terhesen nem kellett támaszték, szoptatni nem tudtam vele, abszolút nem volt rá szükség. leesésgátlónak mondjuk jó volt meg játszópárnának
2017. júl. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%
Sok fajta van manapság. Van ami csak banánformájú van amit ki lehet egyenesíteni. Én 22 hetes kismamaként a lábam közé veszem és úgy alszom. Szoptatásnál meg magad köré "tekered" és azon kényelmesen tud szopizni a pici. Áldom aki kitalálta :D remélem érthető volt
2017. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hat ertheto volt de nemtudom elkepzelni annyira. Ez ilyen hosszukas???:)
2017. júl. 25. 08:55
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
2017. júl. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A Google még mindig a barátod.
2017. júl. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
De kva idegesito ez a szoveg. Akkor mi .....nak van ez a szr oldal mar elnezest?😂😂 dísznek???
2017. júl. 27. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!