Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatás azonnali abbahagyá...

A szoptatás azonnali abbahagyása 2 évesnél. Sehogy nem ment, így elromlott a tej. Kinél hogy viselte a kicsi?

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Hogy-hogy elromlott a tej? A lefejt tej? Ne haragudj, de nem világos, hiszen a melledben nem tud megromlani a tej. Vagy ezt a mesét akarod beadni a gyermekednek?
2017. aug. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi azt mondtuk, hogy elfogyott. Erre mindig mondta, hogy majd veszünk vagy megyünk vásárolni. Így szépen lassan már nem is kérte.
2017. aug. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én megmondtam őszintén, hogy nekem nem jó a cicizés. Rossz és fáj. Tök igaz volt. Persze nem èrdekelte, 3 éjszakát végigüvöltött. Már 1 éve cicimentes, de néha még felidézi milyen volt, bújna cicizni..


Remélem majd elfelejti idővel.

2017. aug. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is így csináltam. Mondtam, hogy megromlott, és bekentem citrommal. Nem a legszebb módszer, de én előtte hetek óta kínlódtam már, elmondtam őszintén, hogy nekem rossz, nem érdekelte, mondtam, hogy már nagylány, nem érdekelte, közölte, hogy akkor ő még baba és kész. Minden létező trükköt bevetettem a őszinte beszédtől a meséket át mindent, próbáltam folyamatosan csökkenteni, de állandó ordítás volt, nekem viszont már nagyon rossz volt, tiszta ideg voltam a cicizéstől, így nem akartam folytatni. A citromos trükkel ordítás nélkül azonnal leszállt róla. Még 3 napig néha rá akart próbálni, mindig bekenve adtam oda, konstatálta, hogy rossz, és továbbment. Nulla vergődés, üvöltés, kínlódás, pár nap után, ha rákérdezett, már csak mondtam, hogy romlott, és kész. Nagyon jól viselte, ha ezt tudtam volna, ezzel kezdek, és megkímélem őt is, meg magamat is a heteken át tartó tortúrától, ami megelőzte.
2017. aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Citrommal, egyébbel bekenni akkor érdemes, ha utána a kvdba is teszel...

Gyerek, nem.tárgy, érdemes lenne korrekten kezelni

2017. aug. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg sokkal jobb, ha hetekig ordít, az sokkal humánusabb...
2017. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az 5ös majd akkor írjon ha járt már hasonló cipőben :) Nem sértés, de ne várja már el egy kétévestől hogy megértse, hogy amit a világon a legjobban szeret, azt be kell fejezni, mert már nagy hozzá.


Az én kétévesem csak így tudott elaludni, de terhesség miatt azonnal abba kellett hagynunk. Mondtam neki hogy beteg a cicim és nagyon fáj (amúgy tényleg nagyon fájt) Nagyon meglepődtem, de tök megértő volt. Utána már csak bújt. Kb 2 hétig kellett neki mondani, aztán már nem is kérdézte. Mázlim volt.

2017. aug. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egyetértek előzővel. Akinek nem volt "cicista" gyereke, az nem tudja mennyire tud ordítani, ha azért kell lemondania, mert anya azt mondja nem kap mától.

Viszont úgy, hogy már elromlott, nem fincsi, tökre megértette. És nekem mindenféle ordítás nélkül szépen elfogadta. A cicit pedig felváltotta több bújás,

2017. aug. 31. 09:02
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Attól még, hogy kicsi, nem hülye. Nem kell átverni, többen írtátok, h megértette, h anyának már nem jó a cicizés.

Rákenni bármit is, szerintem orbitális baromság, a gyerek hülyének nézése.

Olyan, mintha a párodat zavarná, h cigizel/kvzol stb és bekenné/beszórná vmi rossz ízűvel...

2017. aug. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem minden gyerek érti meg. Az enyém pl. le se szarta, amit magyarázok neki, csak a tény érdekelte, hogy ő most nem kap. Heteken át, minden áldott nap ment azaludni ordítás óránként. Ez annyira normális dolog szerinted?
2017. aug. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!