Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lapos mellbimbó problémára...

Lapos mellbimbó problémára bimbókiemelő szilikon tartja a bimbo a formáját?

Figyelt kérdés
Csak olyanok valaszat es tapasztalatat varom akiknek ugyanilyen gondjuk volt. Vettem pumpat addig jo amig el nem kezd szopizni egy kis ido mulva ujra visszalaposodik szopas alatt. Ha esetleg a kiemelo szilikont probalnam meg lehet hatasosabb lenne?

2017. szept. 13. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Kb olyan, mintha a cumisüveg szopi részét raknád a melledre, nekünk semmire nem volt jó
2017. szept. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Bimbóvédőre gondolsz?

Én is csak azzal tudtam szoptatni, sajnos nem tudta bekapni a fiam a mellbimbóm adottságaim miatt, elég macerás dehát nem volt más megoldás, már kórházba is vittem magammal.

2017. szept. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mam bimbóvédő. Nekünk csak az vált be semmi más..


Nekem pumpám csak balkáni módon volt: a kórházban egy injekciós tubust adtak hogy annak a vákuumjával "húzzam ki" a mellbimbóm. Ezzel a pumpás módszerrel szintén visszaesett egyből ahogy neked is. Próbáltam a kézi mellszívóval is, hogy csak a kiemelés miatt pumpálom, de az se volt jó. Csak a bimbóvédő.

2017. szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is lapos volt, a medela bimbóvédő volt az egyetlen amivel tudott szopizni, kinlódva...bár én nem sokáig kinlódzam inkább fwjtem és kapta cumisüvegből...
2017. szept. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget akkor holnap mindenkepp veszek bimbovedot hatha bevallna mer ez igy sajnos csak szenvedes :( igen fejni leszoktam en is es megkapja cumisuvegbol csak azt mondtak nekem h inkabb tegyem civire es a baba szivja mert attol lesz igazan tejtermeles es h a fejestol egy ido utan leall. Ez igaz?
2017. szept. 13. 16:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem is próbáltam a kiemelést, bimbóvédővel szoptattam mindkét gyerekem. Az első szülés után a kórház adott egyet kölcsön, a másodiknál már vittem magammal. 10 és 9 hónapig szoptattam őket.
2017. szept. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is lapos a mellbimbom.Aventos bimbokiemelőt hasznàltam.De a kisfiam úgy döntőtt,h nem akar szopizni,így maradt a fejés.Nem lett kevesebb tejem,sőt a fagyasztoba is tettem.
2017. szept. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, én is úgy tudom, hogy attól lesz jobb a tejtermelődés. Mert a baba jobban és hatékonyabban szív mint a mellszívó!

Nekem a bimbóvédő indította be rendesen! Mármint a fiam, a védővel :)

2017. szept. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem pont ugyanez volt a gondom. Szopizas alatt allandoan visszasimult a mellbimbom es nem tudta a kisfiam rendesen a szajaban tartani. Egy honapig bimbovedovel szoptattam, utana 2-3 nap alatt sikeresen el is hagytuk. Azt hiszem a babam is ugyesebb lett es en is hozzaszoktam a szoptatashoz.
2017. szept. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kolcson kaptam egy aventos bimbovedot es vegre latom a merlegen is hogy sikerult szopiznia a cicimbol viszont olyan keves van még mindig :( csak 20 ml-et tud kiszivni es utana a mellszivo is kb annyit sziv ki. Mar 1 hetesek vagyunk igaz csaszaros vagyok de remelem mar megfog indulni a tejtermeles mert hiaba szopiztatom meg fejem magam mindig szinte semmi :(
2017. szept. 15. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!