Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lapos mellbimbó problémára...

Lapos mellbimbó problémára bimbókiemelő szilikon tartja a bimbo a formáját?

Figyelt kérdés
Csak olyanok valaszat es tapasztalatat varom akiknek ugyanilyen gondjuk volt. Vettem pumpat addig jo amig el nem kezd szopizni egy kis ido mulva ujra visszalaposodik szopas alatt. Ha esetleg a kiemelo szilikont probalnam meg lehet hatasosabb lenne?

2017. szept. 13. 13:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem akarok hülyeséget kérdezni, de volt már olyan, hogy a baba gondolatától is folyt a tejed, vagy ránéztél a kiságy mellett állva és szúrni kezdett a cicid, hogy beindult a tej? Nekem volt két fájdalmas napom így, hogy ki akartak durranni a melleim... Csak azután tudtam jó mennyiséget adni.

Az előtt csak igen keveset szopizott. Lehet neked még nem volt "tetőpont" a tej beinduláshoz? Nekem kb hatodik napra sikerült ez.

2017. szept. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!