Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan van a hosszan tartó...

Hogyan van a hosszan tartó szoptatás, amikor már több gyermek van?

Figyelt kérdés

Az M5-ün volt egy előadás, hogy milyen hasznos min.3, de esetleg 6-7 éves korig is szoptatni.


De akkor mi van, amikor kisebb gyerek születik? Vagy 6-7 éves korig akár több testvér is lehet. Mit lehet akkor csinálni?



#kisebb testvér #hosszan tartó szoptatás #6-7 éves kor
2017. szept. 23. 21:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%
Ezekre simán rámondják, hogy áhh, hülyeség :D Amúgy én is tudom, hogy ilyen hatásai is vannak az anyára, és a gyereknek sem mindegy a hosszútávú fejlődés meg egészség szempontjából, de akinek fontosabb, hogy a szomszéd ne nézze hülyének, annak mondhatod...
2017. szept. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Akkor egyszerre szoptatják a kicsit és a nagyot. Van olyan is, aki a kicsi ikreket és a nagyobbat is szoptatja (tehát egyszerre hármat). Persze, hogy van elég tej több gyereknek is: annyi tej termelődik, amennyit kiszívnak a gyerekek.

Egyébként én is a hosszan szoptatás híve vagyok, de amikor terhes lettem újra, leválasztottam a 2 éves nagyot.

2017. szept. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem 3 gyerekem van, és az első megszületésétől folyamatosan szoptattam a legkisebb 34 hónapos koráig, azaz kicsit több mint 7 évig.

Tandemben ment az első kettő kb fél évig (én mindkét mellből szoptattam a 2.-at, az első meg mindig azt kapta amelyikben kevesebb volt, de ő már csak elalváshoz kapott akkoriban, délután meg este), amikor pedig megszületett kicsi, aznap mondta azt a középső, hogy akkor ő nem kér többet, meghagyja a kistesónak.

2017. szept. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Szóval akkor megoldható minden probléma nélkül.


Köszönöm szépen; mindig tanul az ember.

2017. szept. 26. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!