Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen pózban szoptattok? Én...

Milyen pózban szoptattok? Én ülve, bölcsőtartásban, de nagyon fáj a nyakam ettől. Pedig kispárnát is teszek a baba alá, a lábam alá. Vagytok még igy ezzel?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én párom is így kezdte, és neki is nagyon fájt a dereka. Aztán rájött, hogy a legkényelmesebb oldalt fekve. Azóta is így tesz (5hónap)
2010. jún. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is fekve szoptatok, de attól meg a nyakam fájdul meg. Járok csontkovácshoz, azt mondta, hogy a a szoptató kismamák a törzsvendégei.
2010. jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fekve szoptattam,így volt a legkényelmesebb,császárral született a babám.
2010. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is fekve, amíg ülve szoptattam, nemcsak a nyakam, de a hátam is katasztrófális volt.
2010. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
éN IS FEKVE,FŐLEG,HOGY MÁR 9 KG A BABÁM,NEHÉZ TARTANI.
2010. jún. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fekve szoptatok, mert ülve megfájdult a hátam, az esti fürdetés már kín volt :(

Fekve kényelmesen el tudok helyezkedni.

2010. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én viszont ülve szoptatok, vettünk egy kagylófotelt amiben nagyon kényelmes. Eleinte nekem is nagyon fájt mindenem, de ez a fotel nagyon jó, mintha erre találták volna ki:) Én fekve is bénázok, meg éjszaka egyszerűbb ülve. Mondjuk aki együtt alszik a babájával az egyértelmű hogy fekve szoptat, mi külön alszunk. Most kb. 7 kg a babám, de nem fáj semmim. Nézz utána egy ilyen fotelnak, ha nem akarsz fekve szoptatni.

[link]

Nekünk ilyen van.

2010. jún. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fekve, ez a legnyugisabb a babának, nekem meg a legkényelmesebb.
2010. jún. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!