Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hány hónapig szoptattál?

Hány hónapig szoptattál?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 16:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
60%
1 éves a kisfiam és még szopizik, szerencsére sosem kellett tápszerrel pótolnom.
2010. jún. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Victory82 ***** válasza:
49%
Szia!Én 21 hónapos koráig szoptattam a kisfiamat!Üdv.Viki.
2010. jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
49%

Kedves Kérdező!

Én is úgy vagyok, mint Te. 2 hónapos a kisfiam, kb. 6 hetes korától kell a tápszeres pótlás. Hiába tettem bármit, nincs annyi tejem, és azóta is egyre csökken sajna, most ott tartunk, hogy naponta csak 1-2-szer tudom szopiztatni. Először én is letargiába voltam, de mostmár megbékéltem. Amig lesz, addig kap tejcit is, de nem stresszelem már magam ezen, attól még nem leszek kevésbé jó anya. Anyukám még ennyi ideig sem tudott szotatni engem, és egészséges vagyok, felnőttem.

Azért ehhez adottság is kell, nem csak az akarat, meg sok folyadék fogyasztás.

Ne keseredj el, így is mindent meg fog kapni a babád!

2010. jún. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
21%
Nem csak te vagy szerencsétlen, hanem rossz kategóriában tetted fel a kérdést. Miért nem teszel fel egy "Szoptattad a babád vagy tápszert adtál?" kérdést, ott azért reálisabb "statisztikát" fogsz kapni :)
2010. jún. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
26%
mármint a babák kategóriában, ez lemaradt :)
2010. jún. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet de igazából nem akartam egy kicsit sem provokatív kérdést feltenni,mert még ha nem is az sokan annak vennék ezt is:"Szoptattad a babád vagy tápszert adtál?"


12:12-es!

Én is nagyon elvagyok keseredve emiatt mert már nekem is alig van tejem,a babám étvágya pedig egyre nő.

Hasfájós is ráadásul és a tápszer még rátesz egy lapáttal neki gondolom.

Próbálok megbékélni a dologgal de nem egyszerű mikor azt látom hogy milyen sokan szoptatnak évekig is akár...!

És tulajdonképpen szeretek szoptatni:-)


Egyébként lehet abban valami hogy genetika mert anyum engem összesen 1 napig! szoptatott!!

A nagymamámnak meg abszolut nem volt teje...!!

Szóval én vezetek a családban eddig!!

2010. jún. 6. 13:37
 17/23 xStefix ***** válasza:
40%

27 és még folytatódik.

Kérdező, ha gondolod, küldj egy privit, megpróbálhatok segíteni. Tanácsadónak készülök.

2010. jún. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
48%
2 napig
2010. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
37%
27 hos es meg szopizik.
2010. jún. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
14%

Fiamat (10 éve) 21 hónapos koráig, de hónapos korától másfél éves koráig reggel és ste, utána maradék 3 hónapban csak este ciczett.

A lányom holnap lesz 15 hónapos, még szopik hajnalban (nem mindig), reggel, du.(nem mindig) és este.

2010. jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!