Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti fogytatok vagy híztatok...

Ti fogytatok vagy híztatok szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2018. febr. 2. 09:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%

Sokat fogytam, és eleve sovány voltam úgyhogy a szoptatás

végére csontvázként néztem ki. De inkább sovány legyek mint kövér. 2 évig szoptattam.

2018. febr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Fogytam. Eleve vékony alkat vagyok, de a szoptatás alatt még vékonyabb lettem, vagyis inkább sovány.
2018. febr. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Híztam. Nagyon oda kell figyelni, hogy mit eszek, mennyit mozgok. Nincs sok tejem, úgyhogy diéta és edzés is csak ésszel mehet, hogy ne apadjon tovább. Ha eszek rendesen és pihenek, akkor több a tej, de rohamosan hízok.

Nagyon nehéz egyensúlyban tartani.

Szerencsére a terhesség alatt nem híztam, hogy most azt is le kelljen adni. De néha alig várom, hogy végre elválasszam, és formába tudjam hozni magam.

2018. febr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Fogytam, de azért, mert direkt figyeltem, hogy mit/mennyit viszek be. 8 hónap alatt kb 8 kg ment le.
2018. febr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Híztam mindkétszer, pedig nem vagyok kövérkés típus. Rám így hatottak a hormonok.
2018. febr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Az egyiknél túl sokat híztam (74 kg), a másiknál túl sokat fogytam (42 kg). Pedig tök ugyanúgy csináltam mindent terhesen és a szoptatás elején (utána már próbáltam fogyni ill. hízni), plusz másodszorra vizsgáltak is agyba-főbe. Aztán mindig visszaálltam az átlagomra a kettő közé.
2018. febr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát én stagnálok, 10hós a fiam. 11 kilót híztam terhesség alatt, az le is ment mind, úgyhogy az "eredeti" súlyomat tartom. Lehet, hogy fogynèk, ha nem zabálnèk ennyi csokit :D
2018. febr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem történt semmi szoptatás alatt, 2 gyermekem van. Mindkettővel híztam és nem ment le magától.
2018. febr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
én fogytam, volt miből, szóval a szoptatás alatt jól néztem ki :D De persze, aztán a végén minden visszaállt a korábban megszokottra
2018. febr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Sajnos híztam, fél év alatt több, mint 10 kilót pedig nem ettem többet, mint máskor.
2018. febr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!