Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti fogytatok vagy híztatok...

Ti fogytatok vagy híztatok szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2018. febr. 2. 09:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Híztam
2018. febr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Híztam. Ez hormonális sztem.
2018. febr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az elején visszafogytam a terhességem előtti súlyom + 3 kg-ra, aztán a szoptatás végéig az maradt, utána fogytam, de annak más oka volt (idegeskedés).
2018. febr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Híztam, mondjuk én férfi vagyok.
2018. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
2 hónapig szoptattam, 1 dkg nem ment rólam le, sőt. Ahogy leállt a tejtermelés már tudtam fogyni, amíg tej volt a mellemben nem. Pedig szentül hittem h én majd fogyni fogok, a francokat :D
2018. febr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Egész terhesség alatt 12 kg-ot híztam, ebből a baba majdnem 4 kg volt, kevesebb súllyal jöttem haza a kórházból, mint amikor terhes lettem. Volt tejem ha sokat ettem.. Ebből kifolyólag elkezdtem hízni. Most fél éves a kisfiam, kevés a tejem, ő sem akar más sokszor küzdeni azért a 40ml-ért így lassan elhagyjuk a cicit.. :(
2018. febr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Se ez, se az. Terhesen híztam 10 kilót, szülés után egy héttel már le is ment (nagyon vizesedtem a terhesség végén, gondolom emiatt ment le hamar a plusz súly), másfél évig szoptattam, azalatt gyakorlatilag ugyanannyi volt a súlyom végig. Miután abbahagytuk teljesen, akkor még lement rólam kb 3 kiló.

Mondjuk azt azért hozzáteszem, hogy nem vagyok vékony sajnos, az első terhességemnél nem voltam ilyen szerencsés, és ami akkor rajtam maradt, azt 7 év után sem tudtam leadni.

2018. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Fogytam:). 12 kilót 7 hónap alatt, de nem indultam sokról. 62 voltam, lefogytam 50-re. Majd stabilan tartom az 56 kilot.
2018. febr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Híztam sajnos! :(

60 kiloval kezdtem a terhesseget, 67-el mentem szülni.. most 8 hónapos a fiam és kereken 67 kilo vagyok megint :( pedig a kórházból -11 kilóval jöttem haza. Ez van sajnos..

2018. febr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!