Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek van bármi esély...

Szerintetek van bármi esély arra hogy vissza szoktassam cicire a kislányom?

Figyelt kérdés
1 hónapig szopizott aztán jött a cumizavar én meg tapasztalan anyukaként rögtön feladtam nem volt segítségem és elkezdtem neki fejni a tejcsit. Már lassan 5 hónapja fejem neki csak anyatejet kap és azon gondolkodtam hogy lenne bármi esély arra hogy visszaszokjon cicire? Vagy ilyen nagy babánál már ez kizárt ugye? Volt valaki hasonló helyzetben?

2018. febr. 17. 21:42
1 2
 11/13 F. Eszter ***** válasza:
64%

Akkor mondom a jó hírt: igen, van esély.


Viszont ez egy hosszú folyamat. Érdemes ibckc segítségét kérni, ő végig tud vezetni ezen az úton titeket. Itt találsz elérhetőséget: [link]


Az első és legfontosabb az, hogy vedd ek végleg a cumit az üveget, és majd a bimbóvédőt is. A kielégítetlen szopásigény (és nem az éhség) csalja vissza a melledre.


Az etetés így macerásabb lesz. Etetni kanállal tudod, fecskendővel, svéd itató pohárral, sima pohárral. Ezekből ugyanúgy megkaphatja a lefejt tejedet. De tényleg kérj segítséget szoptatási tanácsadótól. Boldog szopizást!

2018. febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Facebookon van egy szoptatási tanácsadás nevű csoport, ott szakmai válaszokat is adnak.
2018. febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 HeyGirlMommy válasza:
Ugyan ebben a cipőben járok. Nálunk eddig eredménytelen a vissza szokás. Foggalma sincs mit akarok a cicimmel, ordít és vagdalózik ha a cicit akarom oda adni neki.
2018. ápr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!