Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Férjek, mi a véleményetek...

Férjek, mi a véleményetek arról ha a feleségetek mások (család/barátok) előtt szoptatná a babát?

Figyelt kérdés

A hétvégén egy étterem teraszán ültünk és ebédeltünk. A szemben lévő asztalnál egy nő félig leengedte a felsője és a melltartóját is lehúzta a fél melléről majd valamivel elkezte törölgetni a mellét/mellbimbóját. A velünk lévő fiatal fiúk ( 9,13 és 20 év körüli) nagy érdeklődéssel figyelték, és bevallom én is, de a látvány mellett a meglepetéstől is leblokkoltam.

Csak ezek után vettem észre a kisbabát aki a karjába adtak, majd szoptatni kezdte. Az ő asztaluknál is sokan ültek, idősek ( nagyszülök) és fiatalok is 6-7 ember.

Ha más csinálja engem nem zavar, szép látvány egy ilyen női mell. Ami zavaró nekem, az az hogy sokan ültek az asztalunknál.

Belegondoltam, hogy a feleségem a hamarosan megszületendő gyermekünket az édesapám, öcsém, kollegáim/barátaim előtt szoptatná meg, az engem zavarna.

Sokszor hallom, hogy ha majd megszületik majd másképp gondolom .... hátnem tudom


2018. máj. 1. 17:49
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%
Kié az a mell tulajdonképpen?
2018. máj. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
32%
Azért a mutogatós bácsi célja és a szoptató anyáé igencsak más.
2018. máj. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
85%
Szoptattam anno nyilvános helyen, de soha senki nem látta, hogy mit csinálok.
2018. máj. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
84%

Lehet más a cél,de akkor is.Azért van egy határ...

És sokan írják,mondják szoptattak nyilvánosan úgy,hogy senki se vette észre,nem kellett a cicit mutogatni (a tetejét sem) tehát meg tudja oldani az aki akarja.

2018. máj. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A feleségemmel erről nem mertem beszélni, mert mostanában nagyon érzékeny a tv reklámon is sír... de ha ennyien hasonlóan gondolkodnak róla, este rákérdezek ő mit gondol erről :)
2018. máj. 1. 18:30
 16/31 anonim ***** válasza:
70%

Bocs, hogy nem férfiként írok, hanem nőként. Ráadásul olyan nőként, akinek van már gyereke, tehát szoptatott. Soha nem szoptattam nyilvános helyen és a férjem sem repesett volna tőle. Érdekes módon, mi mindig el tudtunk úgy menni, hogy indulás előtt megetettem a fiamat, nem voltunk el sehol órákat, max. családi körben, ahol meg bevonultam egy szobába, ahol senki nem volt, csak mi a fiammal, tehát senkit nem tettem ki ennek a dolognak.

Tehát mindenki meg tudná oldani. Nekem ez annyira privát dolog, mármint a szoptatás, mint akár a nemi élet. Senki másra nem tartozik. Tehát nem szoptatnék mások előtt.

2018. máj. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Osztom azt, hogy meg lehet ezt csinálni az elejétől a végéig teljes takarásban vagy félrevonulva is, amire én is már rákényszerültem (az elsőnél még rohangáltam haza, de többedik gyereknél nem lehetett mindig időzíteni, cumisüveget meg egyik sem fogadta el), így viszont illetlenség.
2018. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
83%
Így van, az elsővel még lehet időzítgetni, de ha már van nagyobb, vele nem teheted meg, hogy bő fél évig sehova nem mész vele egy-két óránál hosszabb időre, mert mi van, ha éhes lesz a kicsi... erre jó a letakarós megoldás.
2018. máj. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
79%
Minden indulás előtt szoptatok, ha nagyon muszáj nem itthon, akkor a kocsi hátsó ülésén megoldom. Anyukám előtt sem szoptatok, más előtt végképp nem. Csak a férjem láthatja. 😊
2018. máj. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
62%

Amelyik anya azt akarja hogy egyben NŐ is maradjon, az ne szűnjön meg nőnek lenni. Egy nő sem teszi nyilvánosan ki az intim testrészeit. Akkor egy anya se tegye ha nem célja innentől pusztán kajásdobozként élni.

Írom ezt 2 gyerekes anyaként!

2018. máj. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!