Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Férjek, mi a véleményetek...

Férjek, mi a véleményetek arról ha a feleségetek mások (család/barátok) előtt szoptatná a babát?

Figyelt kérdés

A hétvégén egy étterem teraszán ültünk és ebédeltünk. A szemben lévő asztalnál egy nő félig leengedte a felsője és a melltartóját is lehúzta a fél melléről majd valamivel elkezte törölgetni a mellét/mellbimbóját. A velünk lévő fiatal fiúk ( 9,13 és 20 év körüli) nagy érdeklődéssel figyelték, és bevallom én is, de a látvány mellett a meglepetéstől is leblokkoltam.

Csak ezek után vettem észre a kisbabát aki a karjába adtak, majd szoptatni kezdte. Az ő asztaluknál is sokan ültek, idősek ( nagyszülök) és fiatalok is 6-7 ember.

Ha más csinálja engem nem zavar, szép látvány egy ilyen női mell. Ami zavaró nekem, az az hogy sokan ültek az asztalunknál.

Belegondoltam, hogy a feleségem a hamarosan megszületendő gyermekünket az édesapám, öcsém, kollegáim/barátaim előtt szoptatná meg, az engem zavarna.

Sokszor hallom, hogy ha majd megszületik majd másképp gondolom .... hátnem tudom


2018. máj. 1. 17:49
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Ez számomra is visszataszító,természetes dolog igen,de attól én még nem akarom,hogy a mellemet idegenek vagy akár a saját apám lássa .

Soha nem jutna eszembe csak így kendő meg minden nélkül kicsapni az asztalnál , ráadásul a legtöbb helyen rendesek és beengednek valamilyen külön helyiségbe,akkor is ha nincs szoptatós szoba .


Szerintem kell ehhez egyfajta feltűnési viszketegség vagy nemtörődömség ...

2018. jún. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!