Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák segítség?! Ötleteket...

Anyukák segítség?! Ötleteket szeretnék.

Figyelt kérdés
Aki szoptatás alatt nem fogyasztott semmilyen tejterméket milyen ételeket főzött? Imádom a tejfölös,tejszínes ételeket de sajnos laktózos vagyok én is és a kicsi is . Tudnátok ebédre ötletet adni? Köszönöm :)
2018. máj. 24. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem főzöl laktózmentes összetevőkből? Ízre nincs különbség, és így bármit ehetsz. Hacsak nem tejfehérje érzékeny a baba, akkor ez teljesen járható út.
2018. máj. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már, kismillió tejmentes étel van.
2018. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam ,hogy szinte akármit eszek fáj a kicsi hasa . Amit megtudok enni a sülthúsok , krumpli . Lassan fényevőnek érzem magam . Így elég nehéz változatosan főzni :/
2018. máj. 24. 12:08
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

A húsféléket lehet variálni, és ott vannak a halfélék is.


Akkor is fája kicsi hasa, ha nem krumplit eszel köretként, hanem valamilyen rizsfélét, kölest, bulgurt, gerslit, cukkinit, padlizsánt, édesburgonyát, céklát, csicsókát, paradicsomot, fűszernövényeket, spenótot, zöldsalátákat, sütőtököt, zöldhüvelyű babot, zsenge tököt, gombaféléket, friss répát, pasztinákot stb?

2018. máj. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezek zömét szoktam is enni .Őszintén ,szólva már unom ezeket . De pl a paradicsom is gondot okoz nála .
2018. máj. 24. 12:34
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem a kérdést! Hogy imádhatod a tejszínes, tejfölös ételeket, amikor laktózos vagy? Mióta vagy laktózos? A gyerek nem biztos, hogy az lesz, a hasuk bármitől fájhat.
2018. máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Zabtejszín, rizstejszín, szojajoghurt, én ezekkel főzök.
2018. máj. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Paprikás krumpli, tojásos nokedli, lecsó, zöldségfasírtok, tejmentes palacsinta, grízes/ mákos tészta
2018. máj. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!