Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Úgy érdemes elkezdeni a...

Úgy érdemes elkezdeni a szoptatást, ha csak 3-4 hétig fogok tudni szoptatni, utána tápszerezünk majd?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy több baba nem fogadja el a tápszert az anyatej után. Nem szeretném, hogy gond legyen, így is nehéz lesz szerintem mindkettőnk számára az első pár külön töltött nap/hét, nem szeretnék amiatt is aggódni, hogy esetleg nem fogadja el a cumisüvegből a tápszert.
2018. júl. 8. 22:36
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
89%

Rossz szekcióba tetted fel a kérdést. Ha itt elhangzik a tápszer szó vérbe borul mindenki agya:)

Szerintem is fejd le és add üvegből. Utáltam szoptatni és a jövőben sem fogok szeretni szerintem. Van akinek maga a megtestesült boldogság, nekem egy rémálom volt, a fiamnak szintén. Simán megette a tápszert, sőt, neki jobban is ízlett és mielőtt bárki belém kötne, 20, azaz HÚSZ héten át kínoztuk egymást, mire már üvöltött, kalimpált, karmolt, pedig álditt türelnes baba. Ha nem haragszik meg senki 7,5 hósan már nem adnam örökbe, pláne, hogy a "méreggel" sem tudom etetni, mert elutasítja. :)

2018. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
81%
29 es nagyon gyatra a valaszod.rengeteg no NEM munkamanias sot nem karrierholgy csak szimplan utalja magat a szoptatast. kepzeld el van amikor a gyerekorvos es a vedono ajanlja hogy terjenek at inkabb a tapszerre mert a gyerek megerzik az anya ellenszenvet a taplalasi modal kapcsolatban es sokszor emiatt sir es ingerult a gyerek / es az anya is. a tapszerezes nem valami ordogtol valo talalmany, es a kedvesen turelmesen cumisuvegbol megitatott tapszeres baba legalabb ugy fejlodik mint az akit az anyja duhosen es a szoptatastol undorodva tesz a mellere. valoban az immunrendszer fejlodese szempontjabol fontos az anyatej nagyon sok no pl. egeszsegugyi okokbol nem szoptathat a gyereke megsem szenved hianyt a fejlodes soran.
2018. júl. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
78%

Jézusom, mennyi undorító, rosszindulatú “nő” van itt... Mi a büdös franc közötök van hozza, hogy miért csak addig szoptat, ameddig?! Ahhoz se lenne az eg világon semmi közötök, ha egyáltalán nem szoptatna! Még ilyet h adja is inkább örökbe....:D Agyhalottak komolyan.

Kérdező ne is figyelj az ilyen jövőbelátó, rosszindulatú, szoptatás mániás szuperanyucikra, csináld úgy, ahogy te/ti jónak látjátok és kész!

2018. júl. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!