Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Úgy érdemes elkezdeni a...

Úgy érdemes elkezdeni a szoptatást, ha csak 3-4 hétig fogok tudni szoptatni, utána tápszerezünk majd?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy több baba nem fogadja el a tápszert az anyatej után. Nem szeretném, hogy gond legyen, így is nehéz lesz szerintem mindkettőnk számára az első pár külön töltött nap/hét, nem szeretnék amiatt is aggódni, hogy esetleg nem fogadja el a cumisüvegből a tápszert.
2018. júl. 8. 22:36
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Milyen megerősítést?! Vita? Miért? Mert feltettem egy kérdést, ami érdekelt? Üldözési mániátok van?
2018. júl. 9. 11:45
 22/33 anonim ***** válasza:
80%
Minden csepp anyatej számít. A szülés után egèszen kevés, pár csepp, sűrű, sárgás tejed lesz. Ezt mindenképp kapja meg a baba. Kérdező, ne vedd tolakodásnak, de biztosan nem lehet megoldani, hogy a gyermekágy 6 hete alatt a babával legyél? Egy újszülöttnek szüksége van az anyukájára.
2018. júl. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
49%
Erre már megvolt a válasz: egyéb kötelezettségeinek tesz eleget. Neki egy újszülött ne kösse le a napját. Amúgy ismerek ilyen "nevelő"anyát, akinek a nagymamája az anyukája. Az a gyerek a keresztnevén szólitja a szülő"anyát", igazából annyit tud, hogy ő a mama (anyuka) lánya. Azt hittem/reméltem egyedi eset, de sajnos látjuk, hogy nem az. Azért bízom benne, hogy a társadalom többsége felelősségteljes anyuka és apuka.
2018. júl. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
De jó, nagyon érdekelt, kinek mi a véleménye arról, hogy nem csak én leszek a lányunkkal!:)
2018. júl. 9. 12:10
 25/33 anonim ***** válasza:
24%
Akkor is lehet szoptatni, ha egy-ket ora mulva hazaersz. Gondolom, nem fel napokat leszel tavol...
2018. júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj, ha akarsz szoptatni megtalálod a módját úgyis, ha meg nem akarsz, ajd tápszert és megissza (ez a kérdés) és meghalni sem fog tőle!
2018. júl. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
71%

Nem olvastam végig a sok fröcsögést, úgy válaszolok.

Igen, van értelme szoptatni, bármilyen rövid ideig is sikerül, mert az anyatej sok ellenanyagot tartalmaz, ami segít erősíteni a baba immunrendszerét.

Születése után minél előbb mellre kell tenni, mert az előtej is nagyon sok fontos anyagot tartalmaz.


Amúgy én az első lányomnak 26 hónapos koráig fejtem - munka mellett is reggel-este. Talán emiatt is, nagyon keveset volt beteg, az idén egész nevelési évben 3 napot hiányzott az oviból betegség miatt)

2018. júl. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
56%
Adja örökbe, atya ég, de sok rosszindulat, meg mennyi pszichopata! Ez egy korrekt oldal, korrekt emberekkel, az igen...
2018. júl. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
21%
De minek kérdezted? Úgyse érdekel mi a legjobb a gyerekednek, gondolom vagy munkamániás nő vagy olyan mint a nővérem, aki azért sír miért nem őt hívja anyának a fia. Gondolom neked is csak azért kell gyerek mert jól mutat a facebookon.
2018. júl. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
61%
en uvegbol adman neki kezdettol a lefejt tejet. az a par het is szamit az immunrendszer fejlodese szempontjabol es akkor a cumisuveg lesz a termeszetes neki. en szoptattam 3 hetig aztan abbahagytam mert utaltam az egeszet es tappal etettem, semmi baj nem volt az atallassal. ne izgasd magad a "szuper es osanyak"velemenye miatt.
2018. júl. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!