Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szedet valaki szoptatas alatt...

Szedet valaki szoptatas alatt revalidot? Tudom, hogy a betegtajekoztato azt irja, hogy lehet, de en meg is tartok tole :/

Figyelt kérdés
2018. aug. 19. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én Biovanne plus-t szedek.


(amúgy a tájékoztatónak jobban hinnék, mint 2-3 vadidegen nőnek.)

2018. aug. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Orvost esetleg megkérdezni? Bár gondolom neki se hinnél, csakis a gyakorisoknak...
2018. aug. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

En csak tapasztalatokat varok kinel valt be, esetleg volt e valami mellekhatasa ,erdemes-e szedni szoptatas alatt stb...


En anno szedtem es ha nem ettem elotte rosszul voltam tole.


Az orvosokrol meg annyit, hogy egyik ezt mondja a masik meg mast.Bennuk sem lehet megbizni teljesen(tisztelet a kivetelnek)ha van.

2018. aug. 19. 12:30
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves elso!

Es bevallt neked a biovanne?

Iszonyatosan hullik a hajam,es latni elol,hogy elegge hianyos lett.

2018. aug. 19. 12:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Használj Revalid sampont :)
2018. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan lehet szedni szoptatás alatt is, más kérdés, hogy nem fog használni semmit, inkább ki kell várni míg abbamarad, nem vitaminhiány miatt hullik a hajad.
2018. aug. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztató nem azt írja, hogy lehet szedni, hanem azt, hogy kérj tanácsot szakembertől. Nagymértékű hajhullásnál érdemes lenne először bőrgyógyásszal konzultálni, nálad szülés után lehetnek hormonális okai is, vagy valamilyen hiányállapot következménye. Előbbi esetben a Revalid semmit nem ér, fölöslegesen terheled vele magadat és a babádat is. Terhesség és szoptatás alatt csak olyasmit kéne beszedni, amit tényleg muszáj.
2018. aug. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a DM-es hajvitamint szedtem szoptatás alatt a kismama vitamin mellé, a hajhullás megállt és a lányom is köszöni, szuperül van. 😊
2018. aug. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok, sokkal jobban szeretem mint a Revalidot. Attól sokszor volt hányingerem és gyomorégésem!
2018. aug. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt egyébként megnézted, hogy mik az összetevői? Mert kb ugyanaz mint a terhesvitaminnak, még amikor nem voltam terhes akkor is szedtem a hajamra,


azt ugye lehet szedni szoptatás alatt is. Én a femibion 2-t szedtem, mert a biovanne, revalid dm-es is kb egy kalappalt ért és sokkal gazdaságosabb is, nem is paráztam hogy baj lehet mert a femibion szoptatás alatt tuti szedhető...

Mellé esetleg még lehet kis buzacsirát enni, bár napi 2 a kapszulából nekem elég volt, kevésbé hullott.


Ugyanazokat a hatóanyagokat tartalmazza, mellé válassz egy normális sampont, hajpakolást, nekem a loreal kokuszos hajpakolás és az yves roche hajhullás elleni sampon volt jó. Kérastase termélekcsalád is jó, eucerin hajhullás elleni sampon szintén.

2018. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!