Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan lehet gyorsan tápszert...

Hogyan lehet gyorsan tápszert készíteni, illetve babának átadni? Másik kérdés: Ha előre felforralom a vizet és szobahőmérsékleten hagyom, akkor abból lehet tápszert készíteni? Vagy inkább az első módszer, mivel itt már telepedhetnek meg bacik.

Figyelt kérdés
Ha előre elkészítek egy nagyobb adag, egy napi adagot, azt le lehet hűteni. Ez oké, de étkezésenként, nem az egészet eszi meg, a maradékkal mit csináljak? Arra gondoltam, hogy a nagy adagból átöntök egy kisebb cumisüvegba és azt melegítem meg egy picit lábosba. Azért nem frissen csinálnám, mert ha felforralom a vizet és úgy bele a tápszert, akkor az legalább 10 perc mire kihűl..

2018. aug. 21. 17:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Este forraltam vizet, kiöntöttem mindhárom cumisüvegbe a megfelelő mennyiséget. Volt tápszeradagolónk, amibe kimértem a tápszerport. A vizet mondjuk melegítettem mikróban pár másodpercig aztán beleöntöttem a kimért port, összeráztam és ennyi. Kb 20 mp volt éjjel a tápszerkészítés. Sokáig evett 2x éjszaka.
2018. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sima mentes Szentkirályi adható forralás nélkül. Olcsóbb mint a babavíz. 0 hótól is adható.
2018. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Rajta van a cimkén hátul
2018. aug. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szia. Én úgy oldottam meg, hogy vettem egy új vízforralót, ami csak a babáé. Baba vizet használok (azt nem kell forralni), bekapcsolom a vízforralót, míg melegszik a víz (csak keveset öntök bele mindíg, így hamar felforr), addig öntök a cumisüvegbe a hideg vízből, aztán a forralóbol ( kitapasztaltam melyikből mennyi kell, de mindíg ellenörzöm. Ha jó a víz hőfoka, jöhet a tápszer. Ősszerázom, és már ihatja is.
2018. szept. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!