Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van köztetek aki még az első...

Szanyú kérdése:

Van köztetek aki még az első gyerekét ciciztette amikor jött a kistesó?

Figyelt kérdés
13 hónapos kisfiam még cicizik, éjjel még 3x kel minimum csak hogy cicizzen, sajna köztünk ragadt az ágyban.Jön a kistesó de nagyon félek hogy ezt a két gyermeket így hogy fogom összehangolni.Én szeretném a nagyobbat leszoktatni inkább..szerintem akkor az éjszakát is átaludná már.Tapasztalatokra lennék kíváncsi, de tanácsot is szívesen elfogadok!

2018. aug. 27. 13:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%

Amúgy szeparációs szorongása van a gyereknek. Ha most nem választod le, sosem kezeli a gyerek magában a szorongását. Kvázi ártasz neki, ha nem is hagyod leválasztódjon rólad.

Nem lehetsz lelkigyenge, mert az ő kis életét nehezíted. Ja meg a férjedét is persze.

2018. aug. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igazából költözés elótt is állunk..kérdéses hogy mikor de megyünk mindenképp.Igazából abban bízom hogy majd az új szobácskájában jobban ellesz.Nem szeretnék tandem szoptatni, és nem is fogok.Csak a módszer még nem alakult ki...
2018. aug. 27. 14:39
 13/17 A kérdező kommentje:
És a szeparációs szorongása kellős közepén kezdjek el bekeményíteni nála?
2018. aug. 27. 14:41
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen, ez nekem is eszembe jutott, de ez van. Nincs valami plüsse, alvós párnája, amihez ragaszkodik? Megpróbálhatod újra a cumit is, bár én nem vagyok híve, de ha segít áthúzni ezt az időszakot, akkor kisebb kár, mint haszon.
2018. aug. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
nem tudom visszaszoktatni a cumira... vagyis hát majd megpróbálkozok...de már egyszer próbáltam kiköpte meg játszott vele :(
2018. aug. 29. 13:25
 16/17 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem egyáltalán nem szükségszerű hogy zombivá váljon valaki és a férje is elhagyja emiatt. A gyerek is a család része, sokan mégis úgy írnak róla (nem konkrétan itt), ahogy más a kutyájáról sem. És tapasztalatból mondom, mivel mi öten (!!) alszunk egy nagy ágyban, szeretetben és békében, férjem még megvan és nem is tervez kivándorolni az életünkből...

Létezik ún. babaöböl, vagy egyszerűen csak az ágyatokhoz tolt kiságy, amiben alhat a pici és a nagyot sem kell pont most kirakni a megszokott kis életéből.

Ha mégis elválasztanád, bár én nem tartom jó ötletnek, mivel látszik az írásodból hogy nem vagy erre kész(ami nem baj, normális, mivel anya vagy)... valószínű, hogy a kicsid sincs megérve erre, különben elválasztódna magától! Szóval ha mégis elválasztod, nem jó ötlet (szerintem), ha a szülés környékén történik, mert nagyon okosan összekötik a dolgokat és rosszul érintheti, ha "kitúrják" a helyéről. Dönts a szíved szerint,de ne külső nyomásra ("így illik", "ne legyél gyenge" stb blablák)!!! Nem vagy attól gyenge, hogy jót akarsz a gyerekednek, akit egyedül te ismersz igazán!

2018. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, jól esett amit írtál :)
2018. szept. 4. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!