Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatastol fogyok csontsov...

A szoptatastol fogyok csontsovanyra?

Figyelt kérdés
9honapos a kislanyom, szopik meg. Sok tejem van. 48kg vagyok. Alapbol 53 korul mozogtam mindig, az is vekony de azert volt mit fogni raktam... de most csont sovany vagyok. Mitol van ez? Mit csinaljak, hogy hizzak?
2018. szept. 22. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen a szoptatástól, én mindig is 63 kg voltam, szülés után is , a szoptatással 45-re fogytam kb. 1,5 év után megállt a fogyás, onnan még egy évig szoptattam de akkor már nem fogytam, azóta visszahíztam de próbálok 60 alatt maradni egyébként mindig is hízékony voltam.
2018. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom én ebbe a kategóriába tartozom-e, de én is fogyok, viszont a jó hír, hogy megáll azért. Én a gyerekeim előtt 55 körül voltam, és hiába híztam terhességek alatt akár húsz kg-t is, a negyedik után én is az 50-re hajtok mindig. Alulról.

Lassan két éves lesz a pici, de az utóbbi egy évben stagnált az állapotom.

2018. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor hiaba szednek barmilyen vitaminokat akkor sem lenne jobb? Nagyon zavar mert tenyleg csont vagyok.
2018. szept. 22. 21:34
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Szedhetsz, de kétféle típus van az egyik hízik a másik fogy a szoptatástól, inkább fogyjál minthogy 30 kg- ot hízzál. Egyébként mondjuk, egy idő után megáll és aztán visszahízod. A második voltam.
2018. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az első voltam bocsi.
2018. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elég egyszerű, többet kell enni. Tudom, hogy úgy érzed sokat eszel, de ezek szerint nem eleget. Próbálj kalória dúsabb ételeket enni, vagy többször is, 6-7x is akár. Nálam ez bevált. Ha sokat fogysz, könnyebben kapsz el betegségeket is sajnos.
2018. szept. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha ekeget ennel, nem fogynal. Eleg egyszeru, nem eleg a kaloria beviteled.
2018. szept. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jelen! A szoptatás végére 42 kilóra fogytam le...

Pedig rengeteget ettem, de csak fogytam.

2018. szept. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigytúlműködés okozhat extrém fogyást.

Vagy ha keveset eszel.

A terhesség/szülés hormonális változásokat okozhat: van aki hízik, van aki fogy. Ettől függetlenül egy vérvétel nem árthat.

2018. szept. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, de nehezen hízom.

Van valaki így? Ötletek, praktikák esetleg?

2018. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!