Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 hónapos a babàm. Lázas...

5 hónapos a babàm. Lázas lettem. Nem akarja elfogadni a mellem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igaz nekem is nagyon rosszul esik szoptatni mert ráz a hideg. Hozzátáplálássál sehogy nem vagyunk. Kóstolt ezt az de max 2 kanállal

Sose ivott cumiból. Mit tegyek?


2018. okt. 20. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbálgasd mellre tenni hátha elfogadja,ha nem akkor fejd le a tejet és add kanállal. Vagy próbáld cumisüvegböl.
2018. okt. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mellgyulladás, nekem sokszor volt. Az volt a tuti trükköm rá, hogy amennyire bírtam, kifejtem a mellet (igen, rohadtul fáj, tudom), és utána amikor megéhezett a lányom, azt adtam neki újra és újra, persze néha a másikat is, hogy nehogy az is begyulladjon, de mindig a fájóval kezdtem. Másnapra így többnyire elmúlt.
2018. okt. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Próbáltam neki lefejt tejet adni de kiköpte... lehet nem volt elég meleg

A másik, hogy nem érzek semmit a mellemen. Így is lehet gyulladás?

2018. okt. 20. 14:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Hááát, az úgy más téma... nekem fájt a mellem is ilyenkor, illetve éreztem benne csomót. Ha semmi ilyen nincs, lehet mástól vagy lázas. A lefejt tejet különben az enyém se fogadta el, önthettem ki mindig, ez azért kellett csak, hogy kiürítsem, mert a gyulladás úgy múlik el. Egyébként szerintem a baba miatt ne aggódj, kínálgasd gyakran és kitartóan, előbb-utóbb el fogja fogadni.
2018. okt. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem csak mellgyulladástól lehetsz lázas. Teli van a levegő kórokozókkal, lehet légúti megbetegedésed is, vagy bármi más.

Ha nem fogadja el a melled, azért próbálgasd többször, de ha nem, akkor sürgősen vegyetek és adj neki tápszert. Nyilván éhezni nem éhezhet.

2018. okt. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lázasan úgy tudom nem szoptathatsz. Az egyik barátnőmnek erre az időre tápszert kellett vennie.
2018. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez egy hülyeség, nyugodtan lehet lázasan szoptatni :) Csak sajnos vannak őskövület gyerekorvosok, meg védőnők, akik szajkózzák ezeket a baromságokat, hogy ilyenkor megromlik a tej meg ilyenek. De semmi alapja nincs.
2018. okt. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ez egy hülyeség, nyugodtan lehet lázasan szoptatni"

Ha figyelmesen elolvasod, amit a kérdező írt, akkor rájöhetsz, hogy nem az a baja a kérdezőnek, hogy nem akar szoptatni lázasan, hanem, hogy a babája nem fogadja el a cicit. Tehát nem akar szopizni. Azért az nem ugyanaz!

2018. okt. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha figyelmesen elolvasod, rájössz, hogy nem neki írtam, hanem az előttem hozzászólónak. Csók.
2018. okt. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!