Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem ért velem a párom...

Miért nem ért velem a párom abban hogy a testvére milyen bu. Kó?

Figyelt kérdés
Szóval múlthét szerdán született meg a 3. gyerekem. Tegnap beszéltem chaeten a sógornőmmel, kérdezte beindult e már a tejem?mondtam neki hogy nem de egyiknél sem volt sok. Mégis felnőttek. Neki most 14 hónapos a gyereke, ő még mindig szopik és érzem hogy ezt lenézi, mert hétvégén is mikor videózott a férjem vele hallottam mikor mondta hogy ne adjunk neki tápszert, mert nem fogja termelni a tejet, meg rá jön hogy könnyebb az üvegből. De nekem ne szóljon bele mit adok a gyereknek. Ráadásul a férjem nem áll mellettem, stresszel azzal hogy őt védi, mert szerinte ez nem volt bántó és hogy felfújom. Szerintem ugyanúgy felnőttek mint az ő anyatejes gyereke. Szerintem végre le kopott, és nem fogja még egyszer megkérdezni mert válaszra sem méltatott mikor mrgirtam neki.
2018. okt. 25. 14:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van, a te stílusod viszont kívánnivalót hagy maga után.
2018. okt. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!