Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nálad milyen gyakoriságot...

Nálad milyen gyakoriságot takar az igény szerinti szoptatás?

Figyelt kérdés
2018. nov. 6. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Az igény szerinti szoptatás esetén is ugyanúgy beáll a baba két három óránkénti szoptatásra. Nem kell ezt túl dramatizálni , nem azt jelenti , hogy öt percenként esznek ezek a babák.
2018. nov. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Így van nálunk is beállt 2-3 órákra de ha nyűgös napja volt és sűrűbben igényelte abból se csináltam gondot. Inkább abból lehet prpbléma ha hasfájós, sír, anyuka meg cicire teszi hogy csönd legyen, tehát ráeszik az eleve hasfájásra és beindul vele az ördögi kör. Az első gyerekemnél elkövettem ezt a hibát. A masodiknal mar nem. Igy mondhatjak ram hogy nem igeny szerint szoptattam mert ragaszkodtam hogy ket szopi kozott elteljen 2 ora. De nekunk nem jott be hogy annyiszor adom ahanyszor o keri.
2018. nov. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elején fél óra és 4 óra között ugráltunk, aztán kb 1 hónapos korára beállt, hogy nappal 2 óránként eszik, éjjel egyszer kelt. 6 hetes korától este 8 és reggel 6 közt nem kelt, nappal maradt a 2 óránként evés.
2018. nov. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Változó

A 35 fokban 40 percenként


Most nem fix 2 óra


5:30

8

10:30

13:30

16:30

18:30

Vagy kel vagy nem éjjel 3 kor

2018. nov. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4. Vagyok


De ma pl 1,5 órát bí


Kivéve h aludt napközben 3 órát ( kivételeswn)


Fogzik..

2018. nov. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Kórházból hazaérve alig volt tejem. Első 4 hétben szinte állandóan evett. Aztán 2 óránként, (nappal), 3 óránként, hozzátáplálás után ez a rendszer meg is maradt.

7.00 reggeli

10.00 tízórai

13.00 ebéd

16.00 uzsi

19.00 vacsi

Együtt eszik a tesókkal és velünk.

2018. nov. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!