Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ez cumizavar? Heti néhány...

Ez cumizavar? Heti néhány cumisüvegezés és cumizás okozhat cumizavart?

Figyelt kérdés

6 hetes kisbabámat heti 1-2 alkalommal a párom vagy anyukám szokta üvegből, lefejt tejjel megetetni. Ezen kívül néha, ha iszonyatosan sír babakocsiban, akkor cumit adunk neki, hogy megnyugodjon.


Az utóbbi napokban délutánonként amikor cicire teszem tekereg, rángatja magát, elengedi a mellem, ordít, aztán hatalmas hévvel megint ráveti magát és így vergődik... alig eszik valamit a mérleg szerint, pedig van tejem (fejni tudok ilyenkor is)


Ez lehet cumizavar? Vagy valami más?


2018. nov. 7. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%

Heti nehany ??

Egy alkalom is okozhat!

6 hetes, olyan pici , miert kell, hogy mas etesse uvegbol ?

2018. nov. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Babafüggő valamelyik babát lehet etetni cumisüvegből mégsem lesz cumizavaros,valamelyiknél meg a cumi is gondot okoz és zavaros lesz hiába nem etetik üvegből.
2018. nov. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk is bezavart. Kőkemény munka volt mire újra rendesen szopizott.

Etessék pohárból, ha muszáj, az mem zavar be.

2018. nov. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1es, azért kell, mert nem vagyok gép és az apukája segít nekem, hogy tudjak aludni és ne legyek egy zsák fos reggelre. Na nem mintha közöd lenne hozzá mert nem az volt a kérdés, hogy mit szólsz ahhoz, hogy lefejt tejet is kap a babám.


Köszönöm a másik 2 választ.

2018. nov. 7. 16:46
 5/12 A kérdező kommentje:
Van két féle etetőpoharunk is, de sajnos azokból nem igazán fogadja el a tejet, állandóan kitolja a szájából a nyelvével, a fele a nyakában landol :/
2018. nov. 7. 16:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor ott van még a Medela Calma etetőfej is. Nagyon drága, de pont erre találták ki. Cumizavar elkerülésére.
2018. nov. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt is vettünk. Nem fogadja el :(
2018. nov. 7. 18:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos el kell döntened, hogy mi a fontosabb. Heti pár alkalom szusszanás, vagy az, hogy anyatejes maradjon.
2018. nov. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem ez nem cumizavar. Inkább hasfájás. A cumizavar ritkább mint gondolnád. Az én kornxezetemben szinte az osszes anyatejes baba (ahol nem akartak 8 kgos babat ringatni vagy cicin altatni) hasznalt cumit es senkinel sem jelentett problemat. Nekem 2 anyatejes gyerekem volt es kaptak uvegbol is alkalmankent tejet mivel emberbol vagyok es lehet nekem isndolgom, ahova nem tudom oket magammal vinni, es nem egyedul vallaltam őket, van nekik apjuk, ő is megtudta oket etetni.
2018. nov. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Őszintén - ha tényleg ennyin múlna akkor nem lesz anyatejes. Egy kiegyensúlyozott lelkivilágú és boldog anyuka ezerszer fontosabb, mint az anyatej. Bocs de én nem vagyok egy szupermutter; megelégszem azzal, ha “elég jó” lehetek és ez NEM azon múlik, hogy mivel és hogyan etetem a gyerekemet.


Köszönöm utolsó, ma délután kipróbáltam, hogy mi van ha hagyom beleordítani a mellembe mert nekem is az volt a gyanúm, hogy inkább hasfájás lehet. Láss csodát tényleg elmúlt minden baja kb. 5p alatt. Utána szopizott tovább békében.

2018. nov. 7. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!