Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ez cumizavar? Heti néhány...

Ez cumizavar? Heti néhány cumisüvegezés és cumizás okozhat cumizavart?

Figyelt kérdés

6 hetes kisbabámat heti 1-2 alkalommal a párom vagy anyukám szokta üvegből, lefejt tejjel megetetni. Ezen kívül néha, ha iszonyatosan sír babakocsiban, akkor cumit adunk neki, hogy megnyugodjon.


Az utóbbi napokban délutánonként amikor cicire teszem tekereg, rángatja magát, elengedi a mellem, ordít, aztán hatalmas hévvel megint ráveti magát és így vergődik... alig eszik valamit a mérleg szerint, pedig van tejem (fejni tudok ilyenkor is)


Ez lehet cumizavar? Vagy valami más?


2018. nov. 7. 14:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lehet hasfájás,vagy túl lassan jön a tej vagy túl gyorsan. Sok minden zavarhatja a babát.
2018. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

9, szerintem meg gyakoribb, mint gondolnád.

Az én környezetemben sok baba volt cumizavaros.

Talán pont azért hiszed ritkának, mert ti nem estetek bele, így miért is beszéltetek volna erről az ismerőseiddel.

Pl. Fiam refluxos volt. Azelőtt nem is hallottam még babáról, akinek ez lett volna. Viszont amint megosztottam az ismerőseinek, rögtön jött, hogy "igen, Lacika, Petike, Zoé... is az volt". Mind olyan gyerek, akiről addig már sokat hallottam, ezt nem.


Tehát volt cumizavar nálunk, és sajnos nem is sikerült mindent megtenni, hogy visszaszokjon a mellemre. Ilyen is van.

2018. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!