Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek a nyilvános...

Mi a véleményetek a nyilvános szoptatásról?

Figyelt kérdés
Olvastam egy cikket ( [link] ) es én teljesen egyet tudok érteni ezzel amit írnak. Kiváncsi vagyok a to véleményetekre is ezzel kapcsolatban.
2018. nov. 14. 11:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
25%

Támogatom.

Szerintem felháborító, amit az utolsó ír, hogy a nyilvanos vizeléssel lehet egy kalap alá venni. Felnőtt is eszik nyilvánosan, pedig az tud várni. A baba meg nem.

Én nem szoptattam nyilvánosan, mert kevés ideig tudtam szoptatni, de ha lesz még gyerekem, és úgy adódna, hogy kell, nem vacilálnék.

2018. nov. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

10!


Sem a vizelés, sem a szex nem olyan dolog, amig nyilvánosan kellene megoldani. Felnőtt ember elvileg szobatiszta, ergo órákig vissza képes tartani a vizeletet, a szex meg pláne nem olyan, hogy úristen nem birom ki, amíg haza nem érünk.

Nyilvánosan szoptatni általában egészébe kicsi,6 hónaposnál kisebb babát szoktak. Ha anyuka ügyes, a mellette ülő sem veszi eszre, hogy mit csinál. De ha pici esze van, akkor elvonul valahova. Kb mindenütt félreesőbb hely-osékban egy padon, bevásárló központban egy próbázókéban, simán megoldható. Étterembe mondjuk csecsemővel szerintem normális ember nem megy, és ott nem is tartom normálisnak, ha valaki az asztalnál áll neki etetni: meg lehet kérni a személyzetet, hogy segítsenek kicsit elvonulni

2018. nov. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor szoptattam nyilvános helyen, pl. téren padon, orvosi váróban, strandon, kompon, mindenfelé. Soha senkit nem zavart, sőt, szerintem észre sem vették. Pedig nem terítettem magunkra leplet. Szoptatás alatt, ha hosszabb időre távol voltunk, próbáltam olyan ruhákat felvenni, amikből úgy tudtam kiszabadítani a mellem, hogy ne kelljen nagyon nekivetkőzni, szóval általában valami vékonyabb felső, fölé gombos ing. Így senki nem látott semmit.
2018. nov. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!