Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van valami, amit nem szeretsz...

Van valami, amit nem szeretsz a szoptatásban?

Figyelt kérdés
Én azt, amikor csak játszik a bimbóval, mert az nekem csiklandós kellemetlen érzés, 1-2 percnél tovább nem bírom elviselni.
2018. nov. 14. 13:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%
Semmit nem szeretek benne, de a legrosszabb az volt, mikor elkezdtek jönni a fogai és viccesnek találta, ha ráharap a bimbómra és összeszorított "fogakkal" húzta ki a szájából... többször vérzett ez miatt :S
2018. nov. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
56%

En sosem tudtam elkepzelni a szoptatast, nekem ez annyira furcsa hogy a mellbol eszik a baba. Nekem valahogy ez az egesz absztrakt.

Hat nem is jott be a tenyleges szoptatas sem, faj is, nem is omlott a tej, nekem macerasabb mint a tapszer, nem is kellett vele sokaig kinlodnom halistennek.

En nagyon utalom, es nem ertem mi szep es mi jo benne. A meghittseget meg vegkepp. Szerintem szornyu.

2018. nov. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
76%
Én azt, hogy bármit csinálok: fejek, drága kapszulát szedek vagy literszám iszom a teákat, egyszerűen nem elég a tejem és születése óta tápszeres pótlás kell a babámnak.
2018. nov. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
64%

Én szoptatok.

Egy hónapos a lányom de már inkább tápszeres mint anyatejes.

Nem igazán vagyok oda érte ugyanis egy órákat szopik aztán üvölt és betol 100mlt..

Megmondom őszintén nem igazán érzem talán pont emiatt azt a földöntúli csodálatot amit az echte ősanyák.

2018. nov. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
50%

Magát a szoptatást. A gondolata is fájt, és hiába próbáltam, nem éreztem semmilyen földöntúli boldogságot. Örültem is, hogy hamar elapadt...

Ha most a következönél lesz tejem, maximum fejni fogom, de nem szeretném átélni újra azt a sok kellemetlenséget.

2018. nov. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
79%

Sokáig tart

Előfordul, hogy fáj

Minden este átázik a hálóingem

2018. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
51%

Azt hogy másfél hónapja kűzdök azon az immár 4 hónapos leánykámmal hogy minden alkalommal normálisan szopizzon. Napközben legtöbbször néhány perc után lefordul és köszöni de inkább fejve kéri üvegből... éjszaka meg félálomban azonban minden ok mohón szopizik.

Nem értem és ez idegesít...

2018. nov. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
70%
12-essel maximálisan egyetértek, szerintem is borzasztó kellemetlen és fájdalmas érzés a szoptatás, nem is tudom mit lehet élvezni rajta. Sokkal egyszerűbb szerintem a tapszer, pár nap után át is tértünk ra.
2018. nov. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
65%
Bárhol vagyunk más gyerek "éhes sírására" is ömleni kezd
2018. nov. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg, ahogy itt olvasom eszembe jutott, mit utáltam még: hogy nem tudtam felvenni az egyberuháimat! :) Mert ugye csak nem vetkőzhettem állandóan bugyira, hogy megszoptassam a kölköt. :D
2018. nov. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!