Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki babája szereti a Nestlé...

Ki babája szereti a Nestlé Tápszerről (BEBA)? Vagy milyen a jó amit a baba elfogad 6 hetes most?

Figyelt kérdés
Az enyém sajnos csak nyammog rajta :( Szerintem nem ízlik neki? Amúgy arra hogy jövök rá,hogy nem ízlik neki?
2008. nov. 6. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nálunk a pici nagyon szerette.Ha ahogy írod nyammog csak rajta,és inkább többször enne keveseket,akkor sztem váltsál,de erről a védőnővel egyeztess,annyi.féle van már,hátha valamelyik jobban bejön.
2008. nov. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más válik be. Nekem mindkét gyerekem a Milumil-t ette, nekünk az volt jó. De szerintem kérdezd meg a gyerekorvost.
2008. nov. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Először nálunk sem igazán kellett neki. Többször hiába próbáltam, csak nyalogatta a cumit, vagy még azt sem. Aztán egyszer csak rácuppant az ízére. És most szó nélkül bepuszilja. Írattam másikat, na az megint nem kell neki. De a BEBA jöhet minden este, már szépen megeszi.
2008. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a beba nem jött be, a Milupa start Ha-t esszük.

Kíméletes a gyomornak is, hasfájós volt a picur.

2008. nov. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk sem jött be a Beba / keserű/, így áttértünk a Humana HA 1 -re már 3 hónapja ezt eszi, ezt is fel lehet íratni receptre úgy valamivel olcsóbb.
2008. nov. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kérdés második részére az én lányom öklendezett tőle, kiköpte, a nyelvével tolta ki a cumisüveget a szájából és volt, hogy kirókázta . Az előző voltam, csak ez kimaradt.
2008. nov. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Már elfogadja, és úgy néz ki hogy ő szereti mert megeszi a napi kis adagját.

Aki pótolja a tejét tápszerrel, annak utána több a teje, vagy a végén teljesen elapad?

2008. nov. 7. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!