Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » SOS! Egy 3 hónapos babának...

SOS! Egy 3 hónapos babának egy étkezésnél hány ml tápszert kell megennie?

Figyelt kérdés

Vettem Beba Ha Startot, és ott 180 ml van feltüntetve. Ez nem sok.

Tegnapról mára elapadt a tejem. Teljesen puhák a cicijeim, és épphogy pici jön belőlük.

Kétségbe vagyok esve. Idegességemben még egy cigit is elszívtam, pedig a pozi teszt óta eszembe se jutott.

Most mit csináljak.

Mindjárt ébred a Kicsikém, és nem tudom mit adjak neki enni.


2010. jún. 27. 13:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Szerintem nem minden baba eszik egyformán, de ha csinálsz neki 180 ml-t és kevés lesz, akkor csinálsz még. Az én lányom egyébként 150-et eszik.
2010. jún. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
szia!először is nyugodj meg!!!!biztos,hogy nem jön tejcsi??tedd mellre ha felkel.Ha pedig az lesz a végleges megoldás,hogy a tápszer,akkor a dobozon leírtak szerint járj el!de én megpróbálnám még a cicit!!!!!
2010. jún. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
A 9 hetes kisfiam átlagban 130-150-et eszik egy étkezésnél. Amúgy a Startok nem annyira laktatóak, szerintem próbálkozz nyugodtan a 180-nal.
2010. jún. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
43%
Védőnőt kellene iylenekről megkérdezni!!!
2010. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok:ugyanígy jártam mint te!egy egész nap csak tápszert adtam neki,mert ezt éreztem,hogy elfogyott a tej!erre másnaptól annyi tejem lett....és még van,most 5 hós.még ne add fel!!!!igyál,és nyugi!amúgy lehet,hogy nem éhes most,és azért nem eszik annyit.
2010. jún. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapos lesz a babám és csak tápszeres 1 hete(előtte vegyesen evett),Ő 130 ml-t eszik 3 óránként.
2010. jún. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
13.10. 13.12 egy és ugyanaz vagyok!!!bocsi
2010. jún. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék 2vel előttem szólóhoz! Mindenféleképp tedd cicire,ha felkel!Mindkettőre !És, ha mégis sírnas az éhségtől, adj neki 100ml, majd 1 óra múlvas ismét cici!!!

Ha jön belőle pár csepp, akkor nem apadtál el, és vissza tudod állítani!!Nyugi!

2010. jún. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

mikor már kevés tejcsim volt én azt csináltam, hogy lefejtem (pl. azt a 30-40 ml-t) és ahhoz számítottam a tápit.( Pl. akkor ha 30ml anyatej , akkor 150ml tápi)

Az enyém is nagyon jó evő, volt hogy túlléptük a mennyiséget, de tanácsom, hogy ne sokszor tedd, mert akárhogy is mondták az enyém "nem jelzi" hogy "kész, itt a vége, nem vagyok éhes", úgyhogy ki kellett "kísérleteznem " a mennyiséget. Lehet nálatok is ez van.(előnye, hogy mindent megeszik...de ez nagyobb korában lett jó)

2010. jún. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megcsináltam 100 ml tápszert. Először ezt fogja megkapni, majd utána még rárakom cicire.

Most is jön még tejcsi, de érzem, hogy nincs elég. Azt érzem ma, hogy kevés a 3 óra, hogy a megfelelő mennyiség termelődjön.

Ha cicit adnék neki először nehéz lenne megállapítani, hogy utána miért sír.

Nagyon sírós baba, és ha nem alszik, vagy nem eszik, akkor sír. Szóval ezért adom előbb a tápszert.

2010. jún. 27. 13:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!