Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagyon keveseket eszik a babám?

Nagyon keveseket eszik a babám?

Figyelt kérdés

Kislányom 5 hónapos. Kizárólagos anyatejes táplálás mellett 3 hete észleltük, hogy nem fejlődik a súlya, ezért tápszeres kiegészítést kezdtünk, melyre újra növekedésnek indult a súlya.

Ma vettem mérleget, és elkezdtem méregetni. Ma ezeket mértem:

1. 150g csak anyatej

2. 60g AT + 90g tápszer

3. 50g AT + 90g TSz

4. 60g AT + 60g TSz

5. 80 g AT (szopi közben elaludt)

Én keveslem ezeket a mennyiségeket. Több tápszert kéne adnom? Kislányom nagyon nyugodt baba. Belenyugszik abba, amennyit kap, nem reklamál különösebben, így nehéz megítélnem, ha csak Rá hagyatkozom.

Egyébként 3130g-mal született, 2800g-mal hoztuk haza, most 5590g.


2018. dec. 12. 21:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egy etetésre mindkét melledet kínálod?

Nem csak tejhiány okozhat súlyfogyást; stagnálást.

Kislányom 8 hónapos anyatejes és mostmár hozzátáplált. Nemrég lelassult a hízása, majd fogyott.

Húgyúti fertőzés okozta. Semmi más nem jelezte a betegséget, nem volt lázas, bágyadt, nyűgös.

2018. dec. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!