Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vékonyan nem szabad szoptatni...

Vékonyan nem szabad szoptatni mert tüdőbajt kapok?

Figyelt kérdés

Két hónapja szültem.

55kgval.

46 vagyok.

Cigizek is.

Mamám mondta neki annak idején eltiltották mert ő is sovány volt és akkor nem szabad szoptatni mert tüdőbajt kap.

Én még cigizek is

Enni se nagyon eszek.

Sokszor eszembe se jut enni csak napi 1x.


2018. dec. 26. 12:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%
Egytől tízes skálán mennyire vagytok putri lakók?
2018. dec. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
68%
Nazzolunk, nazzolunk?
2018. dec. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
89%

Az hogy te tüdőbajt kapsz (a cigitől és nem a szoptatástól) azt ki nem szarja le, na de a nikotin az anyatejbe is belekerül és folyamatosan mérgezed a gyerekedet! Arról nem beszélve, hogy füstös a ruhád, a bőröd, a hajad és ezzel passzív dohányzásra kényszeríted a gyerekedet 0. naptól. Mi a fenének neked gyerek de komolyan? Miért nem vettél inkább egy csivavát??


Amugy a múltkor úgyis azért nyígtál mert tönkreteszi a didkóidat a szoptatás. Akkor ne szoptass - ha már annyira felelőtlen, éretlen és ostoba vagy, hogy nem vagy képes letenni azt a szar cigit!

2018. dec. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
91%

52 kg valszültem. 6hónapig szoptatram, kb 43 kg voltam ( nem mérekeztem, nem mertem)

Semmi bajom nem lett, attól mert vékony vok!

Még csak nem is hallottam ilyen butaságot.


Etiópiában éheznek! Nyilván nem tápszert vesznek a babáknak ott ahol éhinség van.....

2018. dec. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
53%

Tök mindegy, tápszert veszel a Brendonból és azt adod a gyereknek, nem?

Cigit sajna nem kapsz a Brendonba... 🤣

2018. dec. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
94%

Nem is szoptatsz te ostoba, múltkor azon aggódtál hogy elnazzoltad az összes pénzt így nincs tápszerre való.

Bolond vagy , ezt mindenki tudja. És már rohadtul idegesítő is.

2018. dec. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma jurott eszembe, hogy vajon mi lett a nazzolossal, hogy regota nincs ujabb kamuposzt, azt hittem, megunta, es jobb dolga lett. Ugy tunik, tevedtem :D
2018. dec. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
76%
Tegnap is írt ki kérdést, mindjárt linkelem, ha nem törörték.
2018. dec. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
2018. dec. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én is már " aggódtam "érte, aztán arra gondoltam biztos kinazzolta már magát. Erre tegnap , meg ma is újra megjelent. Sőt a tegnapi kérdésnél kiderült , hogy van egy barátnője is aki nagyon védi. 🤣
2018. dec. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!