Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vékonyan nem szabad szoptatni...

Vékonyan nem szabad szoptatni mert tüdőbajt kapok?

Figyelt kérdés

Két hónapja szültem.

55kgval.

46 vagyok.

Cigizek is.

Mamám mondta neki annak idején eltiltották mert ő is sovány volt és akkor nem szabad szoptatni mert tüdőbajt kap.

Én még cigizek is

Enni se nagyon eszek.

Sokszor eszembe se jut enni csak napi 1x.


2018. dec. 26. 12:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
49%
42 kilósan 2 évig szoptattam (és nem cigiztem). Nem kaptam tüdőbajt, ami szerintem egy fertőző betegség, olvass utána. Viszont pár hiánybetegségem lett, mert nem ettem rendesen (autoimmun bélbetegség miatt). Nem érdemes leamortizálni magad, a gyereknek még évekig kelleni fogsz. Egyél, igyál, mert ha nagyon lefogysz, majd vénásan se nagyon tudnak táplálni... egyébként lehet kapni felnőtteknek is tápszert receptre, van finom banános meg csokis, én azt is kipróbáltam.
2018. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag jobb lesz az étvágyad, ha leteszed a cigit. A bagósoknak rossz az ízlelése. Próbáld ki!
2018. dec. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Te nem kristályozol véletlenül? :D
2018. dec. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
20-as, koszi 😆tenyleg, olvastam is a kerdest, csak elfelejtettem, h ez is o volt, pedig meg is jegyeztem magamban :D
2018. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ez egy marhaság, a szoptatástól semmilyen betegséget nem lehet kapni, tüdőbajt pláne nem.

Viszont szoptatás alatt cigizni nagyon gáz és árt a babának, mert a nikotin bekerül az anyatejbe. Ha képtelen vagy rá, hogy letedd a cigit, akkor inkább ne szoptass. Aztán veregetheted a vállad, hogy még ennyit sem bírtál megtenni a gyereked érdekében... Csak tudnám, hogy erről neked eddig hogy nem beszélt soha senki.

Amúgy marha jó társaságban lehetsz, ha a te köreidben normális, hogy valaki szoptat és mellette cigizik.

2018. dec. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!