Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tápszeres kiegészítés hogyan?

Tápszeres kiegészítés hogyan?

Figyelt kérdés

Sajnos nem gyarapszik a baba, tápszeres hozzátáplálást javasolt a doktornő. Légyszi a szoptatásnáciskodást most hagyjuk, én tényleg minden megtettem, amit fizikailag lehetséges és igen, volt nálam tanácsadó is.


Aki szoptatás mellett így egészítette ki a baba étkezését, hogyan csinálta? Hogyan lehet ezt praktikusan, hogy ne kelljen hosszú percekig ordíttatni a gyereket?


2019. jan. 10. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Én már szoptatás előtt odakészítettem a tápszert, így egyből utána kapta.
2019. jan. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a vízforralóban mindig van forralt víz a minimum jelzésig, kb 8-10 mp alatt felmelegszik a víz olyan melegre, amilyenre kell. Kb 30 mp alatt kész a tápszer. Most kicsit rosszabb, mert anti refluxos kell neki, azt még 7 percig állni kell hagyni etetés előtt. Addig megnézem a pelust.
2019. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is megcsináltam előbb a tápszert és odakészítettem, hogy szopizás után egyből tudjam adni.
2019. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Súlya szorozva 150-el, ennyi a napi adag. Kislányom most 5.5kg, vagyis 5.5x150= 825ml. Ötször eszik így kb. 160-170 az adagja. Lemérem, szopizik kb. 15-20 percet mellenként, visszamérem és annak függvényében készítem a tapszert. Vízforraloban van víz, abból töltök + forralok még és abból öntök kicsit, így pont jó lesz a hőmérséklete. Általában türelmesen kivárja, de néha van, hogy sírdogál. Előre nem tudom megcsinálni, mert nem tudom mennyit fog szopizni.
2019. jan. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!