Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kollagén szedhető szoptatás...

Kollagén szedhető szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Valahol azt írják, igen, a terméken meg nem ajánlott...

2019. febr. 7. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

A termékeken szinte mindig ezt írják hogy terhesen szoptatás alatt nem ajánlott mert nem végeztek erre irányuló kísérletet.

Én több helyen megkérdeztem már , és mindig azt mondták , lehet.Hiszen természetes úton is előfordul (kocsonya, aszpik stb) és az sem tiltott szoptatás alatt.

Én terhesen is szedtem, szoptatás alatt is .

Mást nem!! csak azt! meg a terhesvitamint.

2019. febr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem vagyok amúgy ennyire parás, iszok koffeint is (muszáj...), csak ilyet nem szedtem még, rendeltem egy terméket, ahhoz kaptam ajándékba, és ha már van, gondoltam, elhasználom, csak ez volt ráírva. De akkor nem lesz gond, neten én is olvastam szakértők válaszát, valahol még ajánlják is.

2019. febr. 7. 09:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. febr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!