Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cumizavar miatt utasíthatja...

Cumizavar miatt utasíthatja el a cicit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítségre volna szükségem, jelenleg is kórházban vagyok ma 1 hetes babámmal, mert át került a kora osztályra sárgaság miatt, amit már sikerült rendbe hozni. Elég nagy súllyal született, 5320 grammal. A cicimet kezdetektől fogva elutasítja, felmérgeli magát és kifáradásig sír.. A kora osztályon kap mindig pótlást cumisüvegből, mivel mást nem fogad el, próbálta már szoptatási tanácsadó is mellemre helyezni, de tiltakozik.. 120 milit képes egyszerre megenni, ennyi tejem nincs egyszerre valóban, de meg sem próbál érte megdolgozni kicsit sem.. :( Otthon vajon lehet még más a helyzet? :( Nagyon el vagyok keseredve..

2019. ápr. 19. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, otthon valószínűleg más lesz!

Nekem is kórházba jött oda a tanácsadó segíteni, meg ápolók stb.

Végül kiderült hogy le volt nőve a nyelve, ezért nem tudott jól cicizni.

Utána az istenért se fogadta el a cicimet, de addig addig próbálkoztam, végül elfogadta, de csak itthon, nyugodt környezetben.

Az összes létező pozíciót kipróbáltuk, végül nekem oldalra fekve cicizik csak azóta is. :)

Ne keseredj el, esetleg ha hazamentek otthon, házhoz hívj tanácsadót, ibclct nagyon ajánlom, nézz utána

2019. ápr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy nem tetszik neki a mellbimbod formaja.
2019. ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanez volt sajnos. Az első pillanattól kezdve elutasította. Azóta is minden nap megpróbálom,hogy szopizzon,de mindig kudarcba fullad, pedig előtte etetem picit, hogy ne legyen az,hogy annyira éhes, hogy amiatt sír. Próbáltam már mindenhogy minden pózban időpontban, szoptási tanácsadó is volt,semmi sem segített, szóval maradt a cumisüveg meg a lefejt tej és egy pici tápszer. Most 7 hetes. Lassan úgy érzem, hogy ideje feladnom,mert az sem jó,ha erőltetem,ami nem megy. Persze nálatok még változhat a helyzet. Egyik baba sem egyforma. Ne keseredj el és ne add fel még,mert lehet, hogy egyszer majd sikerül,de ha mégsem megy az sem akkora probléma, ettől nem leszel rosszabb anya,mert nem szoptatsz. Én is megkaptam, már, hogy lusta vagyok könnyű a gyerek szájába nyomni a cumisüveget. Mondanom sem kell, hogy azonnal vette a cipőjét az illető és sietősen távozott. 😁
2019. ápr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Legrosszabb esetben próbald bimbóvédővel szoptatni,hátha....

Nekem csak az egyik mellemet nem fogadta el a kórházban és a védővel pedig igen. Itthon aztán leszoktunk róla és nem volt gond. Sok sikert!

2019. ápr. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!