Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha a babám teljesen kiszívja...

Ha a babám teljesen kiszívja a mellemet, mert sír hogy kevés neki (tápszerrel pótolok), utána még próbáljak fejni a kiszívott mellből?

Figyelt kérdés

Mert valaki azt mondja igen,de én már próbáltam de nem nagyon jött belőle semmi.

Mi a leghatékonyabb módja,hogy több legyen a tejem??

Nem nagyon jött be a Laktorherb tea sem és a hómeós bogyók sem.

Már lassan kezdek beletörődni,hogy nem lesz tejem,csak úgy hogy pótlással elég a babámnak.


2008. nov. 11. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Persze fejd,kb.5 percig.Nem baj,ha nem jön belőle semmi,stimulálod a cicid,hogy termeljen többet.Nekem az elején nem volt elég 1 cici.Most már lassan elég.:-)Ha két mellből szoptatsz,mindig az elsőt fejd,amit odaadtál neki,a következő kajánál meg azt add amivel befejeztétek a szoptatást.Remélem nem bonyolult,de nem tudom máshogy leírni.2 hetes baba anyuja

2008. nov. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 3 hétig fejtem,h nem jött semmi.Sok vizet ittam(4-5 liter)meg is lett az eredménye.Most már fagyasztom lefelé ami nem kell.A Maci kávé is nagyon jó.Esti szopi után én még egy cumisüveget telefejek,pedig 5 hetesen úgy tűnt elapad a tejem.Szóval szerintem fejjed még egy darabig.

Ja,én még most is fejem éjjel is pedig már 20 hetes a babóca.

2008. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Minél többször rakod cicire, annál több tejed lesz. Az én lányom 8 hónapos, és van napi 2,4 liter tejem. Volt, hogy nekem is kevesebb lett, akkor 2 óránként fejtem, hogy több legyen. Most 3 óránként fejek.

Ne adj neki pótlást, hanem rakd óránként cicire. Ha alszik, akkor fejd ki. És ha felkel, szoptasd meg.

De úgy tudod csak, hogy elég-e a tejed, hogyha fejed. Akkor látod, hogy mennyi lett, és el tudod dönteni, hogy elég-e neki. Az én lányomnak elég csak az egyik mellem, és ha szopott akkor még tudok kifejni belőle, és a másik mellemet kifejem.

2008. nov. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De mindkét mellemet fejjem ki,vagy csak amelyikből evett?
2008. nov. 12. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!