Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hasfajos babanal honnan...

Hasfajos babanal honnan tudjam milyen etel zavarja?

Figyelt kérdés
Nem ertem hogy lehet megkulomboztetni a ket dolgot , ha egyszer hasfajos , ami normalis folyamat a belflora kialakulasaig, honnan kellene tudjam hogy most olyat ettem amitol fajt a pocakja? Az en babamnak eveskor szokott fajni a pocija es amikor kakilnia kell.
2019. máj. 2. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Elhagyod először a tejtermékeket, aztán ha még mindig fáj a hasa, akkor szép sorban a többi allergén ételt. Ha ételtől fáj neki, ebből ki fog derülni
2019. máj. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vagy kezded a végén, és pár napig csak olyat eszel, amitől nem fáj a hasa. Két napig krumplit és pirítóst ettem az egyik gyerekkel, utána ki is derült, hogy nem az étkezésem az oka a hasfájasnak.

Vagy megfigyeled. A legkisebbnél viszonylag gyorsan kiderült, hogy nyers hagymát a legkisebb mennyiségben sem ehetek (pl. hamburger, gyros), de ezt szerencsére nem nehéz kiiktatni.

2019. máj. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha megkérdezel egy szoptatási tanácsadót, azt a választ fogja adni, hogy nincs rá semmilyen bizonyíték, hogy az anya táplálkozása bármilyen hatással lenne arra, hogy a babának fáj-e a hasa. Ez csak találgatás, aminek az lesz a vége, hogy semmit nem ,,ehetsz" és kb. éhezel, mert mindentől fáj a hasa.

Rendesen meg kell böfiztetni, hogy kijöjjön a levegő, lehet adni cseppeket (itt érdemes kísérletezgetni, mindenkinek más válik be), de néhány hónap elteltével egyszerűen el fog múlni. Ennek nagyon egyszerű a magyarázata: ki kell, hogy alakuljon a gyerek emésztése.

2019. máj. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valoban ettem tejtermekeket, minden nap . Elhagyom par napig , hatha csak ez a problema .
2019. máj. 2. 11:31
 5/6 A kérdező kommentje:

3-as egyetertek , en is erre celoztam , ez a remalmom.

Szerintem is fajni fog a hasa barmit is eszek . Ha csak tapszerrel etetnem is fajna neki .

2019. máj. 2. 11:35
 6/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Az első babámat 1 hónapos koráig tudtam csak szoptatni, betegség miatt olyan gyógyszert kaptam, amivel nem lehetett tovább szoptatni. Tápszeres lett, 3 hónapos kora után javult csak a hasfájás.

2019. máj. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!